Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

375 projektów otrzyma grant od Tesco w ramach V edycji programu „Decydujesz, pomagamy”

Opublikowano w 10 października 2018 przez admin

Sieć sklepów Tesco już po raz piąty wychodzi naprzeciw lokalnym społecznościom. 8 października ruszyła V edycja programu grantowego „Decydujesz, pomagamy”, do którego mogą zgłaszać się organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne działające na terenie całego kraju. W V edycji programu każda organizacja, która dotrze do etapu głosowania wygra! Oznacza to, że łączna pula nagród, na wsparcie 375 projektów, wynosi aż 1 125 000 złotych! To niezwykła okazja, aby pomóc wspieranym przez Państwa instytucjom  oraz ułatwić możliwość rozwoju ich działalności. 

#Dzielmy się tym, co dobre!

Wszystkim nam zależy na polepszaniu lokalnego środowiska, dlatego zachęcamy do wsparcia inicjatywy i pomocy w promocji programu. Czy byliby Państwo zainteresowani zamieszczeniem komunikatu informującego o programie na Państwa stronie internetowej oraz dosłaniem mailingu do wspieranych przez Państwa instytucji i organizacji? Aby nie nadwyrężać Państwa czasu, oferujemy przygotowanie wszelkich komunikatów informacyjnych przeznaczonych do publikacji na stronie internetowej czy do przesłania dla organizacji.

Instytucje mogą przeznaczyć pozyskane środki na zaopatrzenie w niezbędny sprzęt, nowe książki, organizację wydarzeń dla lokalnej społeczności czy warsztatów mających na celu szerzenie wiedzy na temat działalności instytucji.

W ciągu czterech dotychczasowych edycji programu „Decydujesz, pomagamy” klienci Tesco w Polsce wrzucili do urn ponad 21 mln żetonów, wybierając tym samym najciekawsze projekty społeczne. W ten sposób Tesco wsparło 815 projektów, przekazując na ich realizację ponad 3 mln złotych.

Pragniemy zwrócić szczególną uwagę na integracyjny i rozwojowy dla instytucji charakter programu „Decydujesz, pomagamy”. Zapewniamy, iż dołożymy wszelkich starań, by pokazać członkom organizacjom korzyści z uczestnictwa w lokalnych projektach oraz postaramy się zaangażować jak największą liczbę instytucji, by wspólnie zmieniać otoczenie, w którym żyjemy.

Ruszyła V edycja programu Decydujesz, pomagamy – treść mailingu

Szczegółowe informacje o programie pojawią się już niedługo na stronie:

https://pomagamy.tesco.pl/Powrót do Aktualności →