Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

50. Puchar Świata w Bowlingu – oferta wolontariatu

Opublikowano w 14 października 2014 przez admin

We Wrocławiu odbędzie się 50. edycja mistrzostw World Cup. QubicaAMF World Cup to najbardziej znane i jedne z największych pod względem liczby uczestniczących w nich państw zawody bowlingowe na świecie. Aby impreza po raz kolejny stała się organizacyjnym sukcesem, niezbędny będzie udział wolontariuszy.

Do 26 października przyjmowane będą zgłoszenia osób chętnych do pomocy przy tym wydarzeniu.

Zawody World Cup po raz pierwszy odbyły się w Polsce w 2012 r. właśnie we Wrocławiu i stały się organizacyjnym sukcesem. Z tego powodu właściciele marki Pucharu Świata postanowili jubileuszowe zawody ponownie zorganizować w naszym mieście. Będzie to duże wyzwanie, ale i wspaniała sportowa przygoda w międzynarodowym środowisku.

Do zadań wolontariuszy należeć będzie m.in. obsługa biura mistrzostw, pełnienie funkcji informacyjnej na lotnisku i w hotelu (wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym), pomoc w dystrybucji materiałów promocyjnych i przygotowywaniu pakietów startowych, opieka nad zawodnikami.

Doświadczenie w organizacji imprezy o charakterze międzynarodowym to wiele korzyści: kontakt z najlepszymi zawodnikami bowlingu na świecie, certyfikat potwierdzający zaangażowanie w wolontariat, praca pełna wyzwań w młodym zespole, atrakcyjne gadżety, karnety/zniżki na kręgielni, a także ciepłe posiłki w trakcie pracy.

Pomoc wolontariuszy potrzebna będzie od 30 października do 12 listopada. Możliwa jest obecność tylko w wybrane dni. Mile widziane są osoby z komunikatywną znajomością języka angielskiego oraz hiszpańskiego.

Zgłoszenia można dokonać na stronie Miejskiego Centrum Wolontariatu: wolontariat.wroclaw.pl.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 71 71 42 415.

Organizatorem rekrutacji wolontariuszy jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.Powrót do Aktualności →