Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

AIESEC Wrocław UE zaprasza do współpracy!

Opublikowano w 11 czerwca 2015 przez admin

AIESEC to globalna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która od ponad 65lat realizuje program praktyk i wolontariatów, docierając do 126 krajów i terytoriów.

W Polsce jesteśmy obecni w 17 największych ośrodkach akademickich, gdzie poprzez realizowane projekty i pracę zespołową umożliwiamy studentom rozwój osobisty i profesjonalny. Kształtujemy wśród nich postawę przedsiębiorczości oraz umiejętności komunikacyjne. Rozwijamy przyszłych liderów, którzy w odpowiedzialny sposób będą wpływali na swoje lokalne otoczenie.

Projekt NGO jest skierowany do wszystkich placówek pozarządowych na Dolnym Śląsku. Zróżnicowany zakres działalności umożliwi dotarcie do szerokiej grupy odbiorców. Umożliwiamy bezpośrednie pozyskiwanie wolontariuszy, którzy zaangażują się w prowadzenie zajęć kulturalno-edukacyjno-rozrywkowcyh.

Dzięki tej inicjatywie będą mogły współpracować z wolonatiuszami z całego świata, angażując ich w życie społeczności lokalnych Dolnego Śląska, docierając do bardzo zróżnicowanych grup odbiorców. Ukażą oni rozwiązania z międzynarodowej perspektywy, pomogą rozwijać organizacje i instytucje , czy też nawiązać kontakty z podobnymi organizacjami za granicą.Powrót do Aktualności →