Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Akademia Doskonałego Projektu 2017 we Wrocławiu.

Opublikowano w 30 maja 2017 przez admin

Creative Europe Desk Polska zaprasza 7 czerwca 2017 r. do Wrocławia na warsztaty kompetencyjne „Akademia Doskonałego Projektu”. Tegorocznym tematem przewodnim będą nowatorskie rozwiązania dla organizacji kulturalnych i kreatywnych.


Włączanie do działań kulturalnych innowacji, zarówno technologicznych, jak i tych związanych z nowymi modelami zarządzania czy promocji, także jest jednym z priorytetów programu Kreatywna Europa – komponent Kultura. Program w pierwszej kolejności wspiera finansowo te międzynarodowe działania europejskie, które przyczyniają się do budowania potencjału sektora kultury i wpisują się w poniższe obszary:
• cyfryzacja – wykorzystanie w projektach nowych technologii cyfrowych od etapu produkcji do dystrybucji i promocji,
• nowe modele biznesowe – wykorzystanie w sektorze kultury nowych technologii związanych m.in. z zarządzaniem i marketingiem, co ma pozwolić na osiągnięcie lepszych wyników rynkowych i dostosowywania się do zmieniającego się kontekstu finansowego.
Tematyka realizowana we Wrocławiu będzie dotyczyła modeli biznesowych w świecie kultury. Szczegóły dotyczące tematu warsztatów znajdują się tutaj.
Podczas spotkania będzie można również poznać szczegóły dotyczące możliwości otrzymania dofinansowania na realizację międzynarodowych, europejskich projektów kulturalnych i kreatywnych w ramach programu Kreatywna Europa.
Udział w warsztatach jest bezpłatny, lecz z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wcześniejszą rejestrację poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy:
http://bit.ly/2qmZ5LS
Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 maja do godziny 15:00 lub do wyczerpania miejsc.


Powrót do Aktualności →