Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Akademia NIW

Opublikowano w 26 stycznia 2021 przez admin

Przed nami kolejne webinarium pt. „Od pomysłu do projektu” w ramach projektu „Akademia NIW”, realizowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.
Webinarium odbędzie się odbędzie się już 27 stycznia (środa) o godzinie 12.00.

Projekt „Akademia NIW” powstał w celu wsparcia sektora pozarządowego w realizacji działań społecznych. Akademia NIW to cykl webinariów i warsztatów, poświęconych szeroko pojętym działaniom w NGO

Tematyka działań Akademii jest dostosowana do potrzeb zgłaszanych przez organizacje III sektora, w odniesieniu zarówno do know-how, jak i narzędzi pomocnych w codziennej działalności. W Akademii NIW wykorzystana zostanie również wiedza i doświadczenie pracowników Instytutu, zdobyte m. in. w trakcie wizyt monitorujących, weryfikacji sprawozdań i wniosków składanych do NIW.

Projekt skierowany jest do następujących odbiorców:

  • organizacji społeczeństwa obywatelskiego,
  • beneficjentów programów prowadzonych przez NIW,
  • społeczników działających w ramach grup nieformalnych,
  • przedstawicieli/pracowników samorządów terytorialnych,
  • pracowników firm zajmujących się społeczną odpowiedzialnością biznesu.

W ramach Akademii organizowane będą szkolenia i warsztaty, a z czasem również inne narzędzia, takie jak e-learning,spotkania branżowe i networkingowe, publikacje i wydawnictwa (podręczniki, raporty, konspekty, instrukcje), coaching, doradztwo i wsparcie.

Akademia NIW to źródło know-how dla trzeciego sektora. Rolą Akademii jest inspirowanie i motywowanie do ciągłych ulepszeń.

Wszystkie informacje dotyczące terminów webinariów i warsztatów będą dostępne na stronie niw.gov.pl. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem Akademii!

Regulamin Akademii NIW

 Powrót do Aktualności →