Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ANKIETA: Bezpłatne szkolenia dla NGO w ramach inicjatywy „Hand in Hand”

Opublikowano w 23 kwietnia 2019 przez Ula Bandurowska

W lutym 2019 br. odbyła się pierwsza edycja konferencji w ramach inicjatywy „Hand in Hand”, zorganizowana przez Centrum „Sektor 3” oraz wrocławski oddział Hewlett Packard Enterprise. Rozmawialiśmy o tym, jak wygląda oraz jak może wyglądać współpraca wrocławskiego biznesu z organizacjami pozarządowymi.

Zgodnie z zapowiedzią, jesienią 2019 r. przewidujemy realizację drugiej edycji wydarzenia, tym razem w formie warsztatowej. Warsztaty będą dostarczone przez wrocławskie firmy bezpłatnie, a dedykowane dla reprezentantów NGO. Liczymy, że ta inicjatywa przyniesie Państwu wymierne korzyści w dalszej perspektywie.

Celem dostosowania zakresu tematycznego warsztatów do Państwa potrzeb i oczekiwań, prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety. Znajdą w niej Państwo propozycje możliwych do przeprowadzenia szkoleń, jak również zachęcamy do proponowania dodatkowych tematów. Na podstawie ankiet zostanie przygotowane portfolio darmowych szkoleń dla NGO, na które w późniejszym czasie otrzymają Państwo zaproszenie.

Uwaga! Wypełnienie ankiety nie jest traktowane jak zgłoszenie na szkolenie.
Ankieta jest anonimowa.

Termin uzupełniania ankiet upływa z dniem 19 maja 2019 r.

Link do ankiety: http://bit.ly/Szkolenia_Hand_In_HandPowrót do Aktualności →