Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Baza kontaktów SEKTORA 3 – znajdź / dodaj swoją organizację i zacznij współpracę

Opublikowano w 18 lipca 2013 przez admin

Do wszystkich organizacji pozarządowych! Szczególnie tych z Dolnego Śląska lub działających na rzecz naszego regionu:

Mamy przyjemność przedstawić kolejne narzędzie Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 > BAZĘ KONTAKTÓW NGO

Narzędzie będzie służyło Waszej promocji i usprawni, mamy nadzieję, znalezienie Waszej organizacji poprzez zakres działań/główną Waszą aktywność bądź lokalizację.

Zdarza się bowiem często tak, że organizacje, wolontariusze bądź inne osoby chcące zacząć współpracę, zgłaszają się do SEKTORA 3 szukając organizacji sprofilowanej w konkretnym zakresie tematycznym i w większości przypadków polegamy na swojej pamięci, tudzież wertujemy naszą excelowską bazę.

To nie działa efektywnie! – stąd pomysł na prostą bazę.

ZACHĘCAMY ORGANIZACJE DO DODANIA SWOJEJ ORGANIZACJI:

OPCJA 1. samemu – przez DODANIE ORGANIZACJI na stronie www.sektor3.wroclaw.pl/kontakty (uwaga! korekta raz wpisanej treści będzie możliwa przez wysyłkę prośby o zmianę na mail: biuro@sektor3.wroclaw.pl)

bądź
OPCJA 2. wysyłając maila na biuro@sektor3.wroclaw.pl z podaniem informacji:

  • nazwa organizacji
  • krótki opis
  • lokalizacja – miasto, kod, ulica, nr
  • źródło informacji online – tj. adres strony internetowej, jeśli posiadacie i/lub fanpage`a organizacji i/lub innego źródła online, gdzie można zaczerpnąć więcej informacji o Waszej organizacji
  • link do video – jeśli dysponujecie – które prezentuje Waszą działalność/ Wasz główny projekt
  • Wasze logo/ zdjęcia – mogą być zdjęcia Waszego zespołu lub z wydarzeń zorganizowanych przez Was
  • imię, nazwisko, email osoby do kontaktu (dla administratora bazy – niepubliczne oraz jeśli chcecie ułatwić kontakt innym – prosimy o podanie danych kontaktowych, które możemy upublicznić)
  • oraz kategorię lub kilka kategorii, które odpowiadają faktycznie prowadzonej przez Was działalności – lista kategorii – do wyboru – dostępna jest na stronie startowej bądź tutaj: http://www.sektor3.wroclaw.pl/kontakty/index.php/reports/submit

Możecie również komentować działalność innych organizacji lub swoja polecając się uwadze wolontariuszy bądź proponując konkretną współpracę (komentarze po zatwierdzeniu administratora zostają opublikowane).

Baza jest w fazie testowej, więc jeśli zauważycie jakieś niedociągnięcia – prosimy o informację – i tak, popracujemy nad kolorkami przy kategoriach 😉

W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, służymy pomocą!

I jeszcze może końcowa uwaga:

organizacje, które mają porozumienie z naszym Centrum dostały jako pierwsze informacje o bazie drogą mailową – część z nich jest już uzupełniona w pełni lub częściowo – apelujemy, by organizacje uzupełnione częściowo odpowiedziały na maila! Przed wpisaniem się do bazy warto sprawdzić, czy już w niej nie jesteście – jeśli tak, uzupełnijcie swoje dane korzystając z ww. opcji 2.

Pozdrawiamy, Zespół Centrum SEKTOR 3 🙂Powrót do Aktualności →