Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Bezpłatne szkolenia dla pracujących na co dzień z migrantami

Opublikowano w 15 października 2020 przez admin

Fundacja Ukraina organizuje cykl bezpłatnych szkoleń dla różnych grup pracujących na co dzień z migrantami, w szczególności pracowników instytucji rynku pracy i pomocy społecznej, służb mundurowych, urzędów i przedstawicieli organizacji pozarządowych.

W związku z powyższym fundacja ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w następującym bezpłatnym szkoleniu: “Komunikacja Międzykulturowa w czasach pandemii” – 29.10.2020r.

Szkolenia odbędą się 29 października w godz. 9:30 – 14:00 w Centrum Ukraińskim Kultury i Rozwoju przy ul. Ruskiej 46a/201.
Organizatorzy gwarantują dużo interesujących informacji, uzupełniających Państwa wiedzę na temat uwarunkowań, sytuacji formalnoprawnej, potrzeb i sylwetki psychologicznej migrantów. Fundacja Ukraina przygotowała również poczęstunek oraz zestaw niezbędnych materiałów piśmienniczych. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie o udziale w szkoleniu, przydatne w procesie rozwoju i awansu zawodowego.

Szkolenia będą prowadzone przez doświadczonego trenera Igora Lisina.

W celu wzięcia udziału w szkoleniu organizatorzy proszą o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który należy wypełnić do 23.10.2020r. ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Szczegółowy program szkolenia:

  •  komunikacja międzykulturowa,
  • aktualne potrzeby cudzoziemców,
  • współpraca w zespołach wielokulturowych,
  • regulacji kwestii pobytowych,
  • zatrudnienia i funkcjonowania na rynku pracy.

Szkolenie odbywa się w ramach projektu „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku” współfinansowanego z Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa,Powrót do Aktualności →