Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Bezpłatne szkolenia dla rodziców w ramach Miesiąca Rodziny we Wrocławiu

Opublikowano w 29 maja 2014 przez admin

Jak stać się lepszym rodzicem? Jak ciekawie spędzić czas ze swoją pociechą? Gdzie postawić granice? Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego zaprasza na cykl bezpłatnych szkoleń dla rodziców organizowanych w ramach Miesiąca Rodziny. Zajęcia poprowadzą doświadczeni trenerzy, od wielu lat wspierający wrocławskich rodziców.

Szkolenia będą się odbywać według następującego harmonogramu:

  • 4 czerwca, godz. 16.30-19.30 – „Zabawy i książki pomagające w rozwoju”
  • 4 czerwca, godz. 16.00-19.00 – „Jeszcze lepszy rodzic”
  • 9 czerwca, godz. 16.00-19.00 – „Jak z miłością stawiać granice dziecku?”
  • 11 czerwca, godz. 16.00-19.00 – „Dlaczego moje dziecko mnie nie słucha?”
  • 11 czerwca, godz. 16.00-19.00 – „Uważne rodzicielstwo”
  • 16 czerwca, godz. 16.30-19.30 – „Dziecko w sytuacji trudnej”
  • 17 czerwca, godz. 16.00-19.00 – „Poznaj swoje dziecko… przedszkolak. Psychoedukacja rodziców z zakresu rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym od 3 do 6 roku życia”

Aby wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach, należy zalogować się na stronie internetowej mojarodzina.wroclaw.pl, a następnie zgłosić swoją kandydaturę, klikając w przycisk „zgłoś się” dostępny pod artykułem na temat konkretnego szkolenia. Liczba miejsc jest ograniczona!

Miesiąc Rodziny to kumulacja atrakcji, konkursów, animacji, warsztatów, spotkań i pikników dla całych rodzin, przygotowanych przez wrocławskie instytucje i organizacje. W międzyczasie odbędzie się wiele imprez rodzinnych, w tym Dzień Dziecka (1 czerwca, Wyspa Słodowa), Dzień Bezpiecznej i Mobilnej Rodziny (15 czerwca, Las Osobowicki) i Dzień Ojca (22 czerwca, park Południowy).

Po szczegóły na temat kolejnych atrakcji w trakcie Miesiąca Rodziny zapraszamy na naszą stronę internetową i Facebooka: mojarodzina.wroclaw.pl oraz facebook.com/mojarodzinawroclaw

 Powrót do Aktualności →