Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Bezpłatne warsztaty: Darczyńca – kto to taki i gdzie się schował?

Opublikowano w 1 września 2017 przez admin

Jak pozyskiwać pieniądze na działalność społeczną? Jak współpracować z biznesem i znaleźć darczyńcę? To główne zagadnienia, które zostaną poruszone na bezpłatnym szkoleniu, organizowanym na początku września przez IdeaFairPlay.pl przy współpracy z Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 i Dolnośląską Federacją Organizacji Pozarządowych.


Warsztaty „Darczyńca – kto to jest i gdzie się schował” odbędą się 6 września 2017 roku o godz. 17.00 przy ul. Legnickiej 65 we Wrocławiu. Może zapisać się na nie bezpłatnie każdy, kto należy do organizacji pozarządowej. Znacząca część spotkania będzie poświęcona umiejętnościom pozyskiwania darczyńców. To świetna lekcja dla liderów, poszukujących źródeł finansowania. – Chcemy pomóc organizacjom pozarządowym komunikować się z osobami, które chcą im pomagać, by przetrwały w czasach, gdy  ilość grantów będzie ograniczona i odnalazły się w rzeczywistości, w której osoby prywatne chcą wspierać dobre cele – mówi Łukasz Kopeć, pomysłodawca projektu i prowadzący szkolenie.
Uczestnicy dowiedzą się jak duże znaczenie ma nawiązywanie długofalowych relacji z darczyńcami. Trenerzy poradzą, jak profesjonalizować pracę organizacji pozarządowej i jak aktywizować swoich członków do większego zaangażowania. Podczas części praktycznej słuchacze stworzą własny, unikatowy plan pozyskiwania ofiarodawców.
W organizacji szkolenia pomaga Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 i Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych. Aby się na nie zapisać wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej www.ideafairplay.pl/warsztaty.Powrót do Aktualności →