Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Brave Festival szuka wolontariuszy!

Opublikowano w 20 kwietnia 2016 przez admin

Chcesz tworzyć z nami najbardziej potrzebny festiwal świata? Spotkać niezwykłych artystów, zaangażowanych organizatorów, zdobyć cenne doświadczenie? Rekrutacja wolontariuszy 12. edycji Brave Festival właśnie się rozpoczęła! Czekamy na Ciebie!

Tegoroczny Brave Festival odbędzie się pod hasłem „Outasts/Wykluczeni”. „Zdecydowaliśmy się mówić o ludziach, którzy od zawsze byli w swoich i obcych społecznościach odmienni, inni, a przez to byli stygmatyzowani i piętnowani. Tegoroczna edycja to kilkanaście zjawisk z całego świata ukazujących ludzi, których codzienność z rożnych przyczyn jest bardzo trudna i skomplikowana. Pokazujemy ludzi, którzy przy pomocy sztuki postanowili odmienić swoje wykluczenie.” – mówi Grzegorz Bral, dyrektor artystyczny Brave Festival .

Do tej pory współpracowało z nami ponad 800 wolontariuszy. To w ogromnej mierze dzięki nim Brave zyskał swój wyjątkowy charakter. Jest festiwalem otwartych, zaangażowanych ludzi, wydarzeniem, w którym bierze udział całe miasto. Pomoc przyda się na wielu festiwalowych frontach: w centrum festiwalowym, klubie, kinie, biurze, przy obsłudze technicznej, logistycznej, a także przy opiece nad gośćmi festiwalowymi. W tegorocznym programie pojawią się koncerty, spektakle, dyskusje, spotkania z artystami, warsztaty i wystawy, a także pokazy filmowe. Zadaniem tego festiwalu jest pokazywać siłę, jaka płynie z wykluczenia. Dołącz do nas, wykaż się swoimi umiejętnościami, zdobądź nowe kompetencje i podejrzyj jak wygląda organizacja jednego z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce!

Rekrutacja potrwa do 23 maja. Wystarczy tylko wypełnić formularz dostępny

pod adresem: http://wolontariat.bravefestival.pl/

Nie wahaj się i zostań częścią zaangażowanego, odważnego zespołu!Powrót do Aktualności →