Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Casting do audycji Dzieciaki na LUZie (Radio LUZ 91,6 FM Wrocław)

Opublikowano w 5 września 2013 przez admin

Dzieciaki na LUZie to audycja dla dzieci, która powstała w październiku ubiegłego roku i do tej pory nadaje w eterze na falach 91,6 FM dla Wrocławia. W tym niedługim czasie została nagrodzona główną nagrodą w kategorii kultura przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w konkursie „Świat przyjazny dziecku”. Audycja Dzieciaki na LUZie poszukuje chłopca, który wcieliłby się w postać uczestniczącą w słuchowisku radiowym dla dzieci.

Wiek: 8-11 lat

Pożądane cechy:

  • pomysłowość
  • otwartość
  • odwaga podejmowania nowych wyzwań
  • zainteresowanie grą aktorską
  • zainteresowanie pracą w radiu

Jakie są korzyści dla dziecka?

Przede wszystkim ma możliwość poznania pracy w profesjonalnej stacji radiowej, poznania technik radiowych, zdobycia ciekawych doświadczeń, osób, rozwinięcia zdolności aktorskich, przełamania w sobie pewnych barier. Najważniejsze jednak w tym wszystkim to świetna zabawa, która dostarcza wiele radości zarówno młodszym jak i starszym.

Cel audycji:
Wzbudzenie u dzieci zainteresowanie Wrocławiem i okolicami, kulturą, zabytkami, miejscami spotkań oraz rozrywki. Przybliżenie słuchaczom literatury dziecięcej, muzyki oraz innych form rozrywki, która w pozytywny sposób wpływa na rozwój dziecka.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 17.09.2013

Termin spotkania: 21.09.2013 (dokładna godzina będzie ustalana po otrzymaniu wszystkich zgłoszeń)

Miejsce spotkania: Budynek Politechniki Wrocławskiej C5 (dokładne miejsce zostanie podane w terminie późniejszym w informacji emailowej)

Opiekunów chętnych dzieci prosimy o kontakt na e-maila dzieciakinaluzie@gmail.com w temacie wpisując „CASTING Dzieciaki na LUZie”, a w wiadomości podając imię i nazwisko oraz wiek dziecka.

Po otrzymaniu wiadomości z wyrażeniem chęci o udziale w audycji wyślemy do Państwa krótki formularz do wypełnienia przez dziecko (wszelkie informacje dodatkowe znajdą się również w tym e-mailu).

UWAGA!
Udział w audycji jest bezpłatny, ponieważ działamy w pełni jako wolontariusze.

Wszelkie pytania prosimy kierować na e-maila dzieciakinaluzie@gmail.comPowrót do Aktualności →