Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Centrum Korona z akcją społeczną wspierającą lokalne inicjatywy

Opublikowano w 27 października 2015 przez admin

„Pomaganie przez działanie” – pod takim hasłem wystartowała 20 października akcja społeczna organizowana przez Centrum Korona. W ramach akcji organizacje pozarządowe z Wrocławia i okolic mogą zgłaszać projekty wspierające otoczenie lokalne. Trzy najlepsze projekty zostaną dofinansowane przez Centrum Korona. Zgłoszenia można przesyłać do 6 listopada włącznie.

Akcja „Pomaganie przez działanie” trwa w dniach 20 października – 29 listopada i przebiega w dwóch etapach. Podczas pierwszej odsłony akcji, która odbywa się w dniach 20 października – 6 listopada organizacje pozarządowe z Wrocławia i okolic mogą zgłaszać ciekawe inicjatywy wspierające otoczenie lokalne np. stworzenie strony internetowej wybranej fundacji, zakup materiałów edukacyjnych do wybranej świetlicy szkolnej czy spełnienie marzenia chorego dziecka, które chciałyby aby były dofinansowane przez Centrum Korona. Zgłoszenia można dokonać jedynie drogą elektroniczną, wysyłając formularz zgłoszeniowy (wzór formularza dostępny na stronie www.centrum-korona.pl oraz jako załącznik do regulaminu akcji) na adres e-mail koronapomaga@apsysgroup.pl.

Organizacja pozarządowa może zgłosić tylko jeden projekt w jednej z trzech kategorii budżetowych:
6 000 złotych – wysokość dofinansowania projektu w wysokości 6 000 złotych;
3 000 złotych – wysokość dofinansowania projektu w wysokości 3 000 złotych;
1 000 złotych – wysokość dofinansowania projektu w wysokości 1 000 złotych.

Termin zgłaszania projektów mija 6 listopada. Wszystkie przesłane projekty oceni Komisja Konkursowa. Dziesięć projektów najwyżej ocenionych przez Komisję Konkursową w każdej z kategorii budżetowych będzie zakwalifikowanych do drugiej odsłony akcji, czyli głosowania na projekty w specjalnej aplikacji na Facebooku oraz standzie multimedialnym w Centrum Korona. Głosowanie na projekty odbędzie się w dniach 14-29 listopada 2015.

„Zapraszamy organizacje pozarządowe do udziału w naszej akcji, której celem jest wsparcie ciekawych inicjatyw społecznych. Do akcji można zgłaszać projekty o różnym charakterze – ekologicznym, edukacyjnym czy kulturalnym. Najwyżej ocenione inicjatywy zostaną poddane pod głosowanie klientów Centrum Korona, którzy ostatecznie zadecydują, które projekty powinny dostać dofinansowanie od Korony nawet w wysokości 6.000 złotych!” – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.

Regulamin akcji jest dostępny w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej www.centrum-korona.pl.

Informacje o Centrum Korona:
Centrum Korona to jedno z pierwszych wielofunkcyjnych centrów handlowych w Polsce, gdzie oprócz zakupów można miło spędzić czas i zrelaksować się. Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Korona to 55.000 m2.

Oferta handlowa centrum obejmuje 54 butiki i sklepy średnio powierzchniowe, a głównymi najemcami są: hipermarket Auchan, Cinema City, Fitness Academy oraz sklepy CCC, Decathlon, GO Sport, Rossmann i RTV Euro AGD. Centrum Korona może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court  z 12 restauracjami. Centrum Korona to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Właścicielem Centrum Korona jest spółka celowa CH Wrocław Sp. z o.o. zarządzana przez Valad Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.
www.centrum-korona.plPowrót do Aktualności →