Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

CZY WIESZ CO? CO/WE/WRO ! CZY WIESZ CO SIĘ DZIEJE WE WROCŁAWIU?

Opublikowano w 27 października 2021 przez admin

W Mieście Spotkań działa ok.4000 organizacji pozarządowych, instytucje społeczne i kulturalne, Centra Aktywności Lokalnej, nieformalne grupy aktywistów i aktywistek. Ich praca polega na byciu blisko mieszkańców i mieszkanek i wychodzeniu naprzeciw ich potrzebom. Organizują imprezy, warsztaty, pikniki osiedlowe, koncerty charytatywne, szkolenia, zawody sportowe itd. – dla różnych grup wiekowych i w nieskończonej liczbie tematów! Teraz wszystkie wydarzenia, w większości bezpłatne, organizowane przez ngo-sy i wszelkich społeczników i społeczniczki, odnajdziecie zebrane na nowym społecznym portalu informacyjnym: cowewro.pl. Premiera tego narzędzia do promocji inicjatyw społecznych , ale przede wszystkim nowej wyszukiwarki wydarzeń dla wrocławian i wrocławianek w każdym wieku, odbędzie się 28 października!

Co różni portal cowewro.pl od innych tego typu stron?
„Portal jest wspólnym dobrem dla aktywistów i aktywistek społecznych ze środowisk ngo, instytucji samorządu i biznesu. Będzie stale informował o różnorodnych wydarzeniach o niekomercyjnym charakterze, które są realizowane na terenie Wrocławia. Będzie także źródłem wiedzy o tym, jaka jest skala aktywności na poszczególnych osiedlach. Jego zalety to łatwa dostępność, czytelność, prostota wyszukiwania”- mówi Kazimierz Szepiela, członek Zarządu Fundacji Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella”, której pracownicy i pracownice-ludzie z pasją do działań społecznych, są inicjatorami i twórcami cowewro.pl. Dzięki cowewro.pl wszystkie inicjatywy będą zebrane w jednym miejscu, co sprzyja łatwości znalezienia różnorodnej oferty –bez potrzeby przeszukiwania poszczególnych profili organizacji czy instytucji w mediach społecznościowych , czy sprawdzania ich stron www. Studenci i studentki, seniorzy i seniorki, rodzice, hipsterzy i hipsterki, i wszyscy inni, którzy lubicie kreatywnie i aktywnie wypełniać swój czas we Wrocławiu… Jeśli nie wiecie, dokąd udać się w wolne dni, gdzie poznać ciekawych ludzi z okolicy, jak zapewnić dzieciom atrakcyjny weekend w mieście, czy gdzie spędzić twórczo spotkania z przyjaciółmi….

Jeśli nie wiecie CO? Co we Wro?
Konieczniej zajrzyjcie na portal pełen wydarzeń z Waszej okolicy! A jeśli sami działacie społecznie i chcecie pozyskać uczestników i uczestniczki swoich wydarzeń, pochwalić się tym, co ciekawego realizujecie na swoim osiedlu-nie może Was zabraknąć na cowewro.pl!

Kontakt w sprawie portalu: Alicja Pietrzyk, a.pietrzyk@sektor3.wroclaw.pl, tel.603313819.Powrót do Aktualności →