Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Darmowy webinar „O szczepieniach w przystępny sposób”

Opublikowano w 26 października 2020 przez admin

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza do udziału w spotkaniu online, prowadzonym na żywo, zatytułowanym „O szczepieniach w przystępny sposób”, które odbędzie się w najbliższy czwartek 29 października w godz. 13:00-14:30.

W programie tego wydarzenia znajdą się dwa wykłady:

  1. Skład szczepionek – czy jest się czego bać? – prowadząca: dr Kamila Stokowa, Uniwersytet Wrocławski
  2. Co by było, gdyby nie było szczepionek – prowadząca: dr hab. Marta Kaszowska, Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN.

Po wykładach będzie czas na dyskusję oraz zadawanie pytań prowadzącym. W dyskusji będą też brali udział lekarze pediatrzy.

Webinar będzie prowadzony na żywo na platformie internetowej. Po zgłoszeniu za pomocą formularza  osoby zapisane otrzymają dostęp do wirtualnego pokoju, w którym odbędzie się spotkanie.

W spotkaniu wezmą udział i zabiorą głos eksperci, którzy zaprezentują rzetelną, usystematyzowaną wiedzę dotyczącą różnych aspektów dotyczących szczepień. Podczas spotkania zostaną poruszone takie zagadnienia jak: rola i skuteczność szczepień ochronnych w zapobieganiu chorobom zakaźnym, bezpieczeństwo szczepień ochronnych, groźba nawrotu chorób zakaźnych wyeliminowanych przez szczepienia oraz poprawa komunikacji pomiędzy lekarzem a rodzicem.

Udział w webinarze jest bezpłatny.

Termin: 29 październik 2020

Godziny: 13:00-14:30

Miejsce: online (Zoom)

Zapisy

Wydarzenie na FacebookuPowrót do Aktualności →