Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Design Thinking Week 2015

Opublikowano w 29 października 2015 przez admin

W dniach 2-8 listopada w 13-stu miastach w Polsce odbędzie się ogólnopolski festiwal  Design Thinking Week 2015 promujący współpracę międzysektorową na rzecz rozwoju i zmiany na lepsze w społecznościach lokalnych.

Podczas tego wydarzenia we Wrocławiu odbędą się warsztaty, prowadzone zgodnie z metodyką Design Thinking (DT), której podstawowymi elementami są: interdyscyplinarność, kreatywne metody pracy, empatia i bezpośredni kontakt z odbiorcami w celu rozumienia ich potrzeb. Ponadto uczestnicy festiwalu mogą wziąć udział w  2 otwartych webinariach prowadzonych przez prof. Clarka Kellogga z University of California, Berkeley i Berkeley Innovation Group.

  • DT Night czyli spotkanie z projektami zrealizowanymi zgodnie z DT, integracja i webinarium prof. Clarka Kellogga – piątek 6 listopada godz. 18:00 – 21:00 Wrocławskie Centrum Akademickie (Rynek 13, I piętro).
  • Warsztaty „Bogactwo Nadodrza – przeżyj to sam” czyli projektowanie zgodnie z DT usług/projektów/wydarzeń przyciągających do Nadodrza mieszkańców Wrocławia i turystów – sobota i niedziela 7-8 listopada w godz. 9:00 – 17:00 Krzywy Komin (Dubois 33-35a).

Wstęp wolny. Zapewniamy catering.

Więcej informacjiPowrót do Aktualności →