Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Długi weekend na Wyspie Słodowej

Opublikowano w 16 sierpnia 2013 przez admin

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy na długi weekend sierpniowy pozostają we Wrocławiu! W mieście również można wypocząć, świetnie się przy tym bawiąc. Turniej siatkówki plażowej, zabawa taneczna pod gołym niebem, koncerty, seanse plenerowe – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekać będą na tych, którzy nadchodzący weekend zdecydują się spędzić na Wyspie Słodowej. Organizatorem wydarzeń jest Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego.

W piątek o godz. 18.00 na plenerowej scenie wystąpi zespół Jah Chwasta Jaraj Sound System. Będziemy bawić się w rytmach słonecznego reggae i energetycznego dancehallu. Koncert odbędzie się w ramach projektu „Otwarta Scena”. Po występie muzycznym, około godz. 21.00 rozpocznie się kino plenerowe. Na wielkim ekranie obejrzymy reżyserski debiut Bena Afflecka – „Gdzie jesteś, Amando?”.

Następnego dnia rozpocznie się otwarty turniej siatkówki plażowej Volleyball Wyspa Beach. Rozgrywki prowadzone będą na Wyspie Piaskowej w godz. od 14.00 do 20.00. Zgodnie z zasadami siatkówki plażowej do udziału zapraszamy dwuosobowe zespoły. Zapisy prowadzone są pod adresem mailowym fabryka@hoga.pl. Osoby, które nie zdążą zapisać się na turniej online będą mogły dołączyć do grona zawodników także podczas godzin trwania rozgrywek. W sobotni wieczór, o godz. 21.00 na Wyspie Słodowej wyświetlony zostanie kultowy film znakomitego reżysera Gusa Van Santa – „Buntownik z wyboru”. W rolach głównych Matt Damon oraz Robin Williams.

W niedzielę na Wyspie Piaskowej kontynuować będziemy rozgrywki siatkówki plażowej. Z kolei na Wyspie Słodowej będzie można będzie wypożyczyć gry planszowe, wziąć udział w warsztatach makijażu, a także pograć w badmintona czy boule. O godz. 17.00 rozpoczną się także warsztaty taneczne. Znakomici instruktorzy wprowadzą wrocławian w energetyzujące rytmy reggaetonu, poprowadzą zmysłowe warsztaty salsy, zapoznają z przyciągającą bachatą i egzotycznym rueda de casino. Opanowane kroki będzie można wykorzystać już od godz. 19.00. Dla spragnionych tanecznych wrażeń zaplanowano bowiem Salsa Party, czyli doskonałą zabawę pod gołym niebem połączoną z animacjami.

Więcej informacji o wydarzeniach znajduje się na stronie wyspa.wroclaw.pl. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.Powrót do Aktualności →