Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Dni otwarte w Firleju

Opublikowano w 5 czerwca 2013 przez admin

Ośrodek Działań Artystycznych „Firlej” zaprasza na dni otwarte. Wydarzenie adresowane jest do przedstawicieli NGO, agencji eventowych, animatorów kultury, szkół, przedszkoli, organizacji studenckich, a także wszystkich innych, którzy szukają partnera do realizacji własnych projektów.

W trakcie dni otwartych będzie można nie tylko obejrzeć klub, ale przede wszystkim zapoznać się z możliwościami Ośrodka i porozmawiać o współpracy. „Chciałbym, aby sezon 2013/14 upłynął nam pod znakiem polityki otwarcia. Oprócz tradycyjnych dla nas partnerów realizujących wydarzenia muzyczne i rozrywkowe szczególnie serdecznie powitamy działaczy społecznych, ekologicznych czy firmy eventowe” – zachęca do odwiedzin dyrektor „Firleja”, Robert Chmielewski.

Na przyszłych współporganizatorów czekają dwie przestronne sale, profesjonalny sprzęt audio–video i drużyna zaprawionych w boju specjalistów od eventów i promocji. Dla wszystkich uczestników dni otwartych „Firlej” przygotował atrakcyjną ofertę – 20% zniżki na realizację pierwszego projektu.

Więcej informacji: http://firlej.wroc.pl/program/2013,06,316.html

 Powrót do Aktualności →