Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Dołącz! SKiBA JEST TYLKO JEDNA!

Opublikowano w 6 lipca 2016 przez admin

Dołącz! SKiBA JEST TYLKO JEDNA!
Jeśli chcesz nauczyć się pisania projektów, zrozumieć ich cykl życia i sprawić by ludzie chcieli z nich korzystać- nauczymy Cię jak to się robi. Nasza szkoła daje praktyczne umiejętności. Zawdzięczamy to znakomitej kadrze o ogromnym doświadczeniu, indywidualnemu podejściu do człowieka oraz atmosferze wzajemnego szacunku i współpracy.


Potwierdzają to tysiące zadowolonych absolwentów Studium, pracujących w organizacjach pozarządowych, instytucjach kulturalnych, samorządach lokalnych lub samodzielnie prowadzących autorskie projekty.
Zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku i umiejętności. Jedynym warunkiem nauki w Studium jest posiadanie matury. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem zarówno z osobami, które chcą dowiedzieć się wszystkiego od podstaw, jak również z pracownikami z wieloletnią praktyką.
Nauka w studium trwa 2 lata i można ją podjąć w trybie dziennym lub zaocznym.
Absolwenci szkoły uzyskują uprawnienia zawodowe animatora kultury lub bibliotekarza o określonej specjalizacji: ANIMACJA SPOŁECZNOŚCI LOKALNYCH, ARTETERAPIA, TEATR, TANIEC, PANTOMIMA, FILM, BIBLIOTERAPIA, BIBLIOTEKARSTWO.
Zapraszamy na rozmowy rekrutacyjne:
Dla trybu dziennego:
06.07.2016r., godz. 11:00 – I termin
30.08.2016., godz. 11:00 – II termin
Dla trybu zaocznego:
17.09.2016., godz. 11:00
Dokumenty przyjmujemy cały czas, świadectwo maturalne można donieść później.
Szczegóły na stronie www.skiba.edu.pl

 Powrót do Aktualności →