Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Festyn rodzinny w PoPo Centrum !

Opublikowano w 4 września 2019 przez admin

W ramach unijnego projektu Laboratorium Popowice,7 września 2019 r. (sobota) w godz. 12.00-15.00 w PoPo Centrum na Popowicach (na terenie między ulicami – Białowieską i Rysią) odbędzie się FESTYN RODZINNY z TĘCZĄ! 

W programie festynu:
– występny muzyczne
– występ kabaretu
– pokaz tańca
– gry i zabawy dla dzieci
– kącik plastyczny
– wystawa rękodzieła
– PoPo Planszówki, przygotowane przez Radę Osiedla Pilczyce-Kozanów-Popowice Płn.

Popo Centrum to letnia instalacja. Zmontowana 22 lipca br. na Popowicach, mająca na celu aktywizację lokalnej społeczności.

Zdarzenia w Popo Centrum współorganizują: zespół projektowy Laboratorium Popowice, Moje Popo, Wrocławskie Stowarzyszenie Wychowawców, Klub Osiedlowy SMLW Popowice Tęcza, Rada Osiedla Pilczyce-Kozanów- Popowice Płn., przy wsparciu Vantage Development.

Koncepcja Popo Centrum – Sąsiedzkiego Miejsca Spotkań jest jedną z wersji przestrzeni, w której sąsiedzi mogliby spotykać się na co dzień oraz organizować różnego rodzaju wydarzenia. Wykonanie instalacji odbyło się podczas Letniej Szkoły Architektury (organizowanej przez Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej), przy wsparciu Vantage Development i SMLW Popowice.

Dotychczas w tym miejscu odbyły się trzy wydarzenia: Otwarcie weekendowe – 27 lipca, Lato w mieście- 10 sierpnia , Koniec wakacji – 24 sierpnia.

PoPo Centrum powstało w ramach unijnego projektu „Co-creation of public services in Europę” („Współtworzenie usług publicznych w Europie”) w ramach Programu Horyzont 2020.

Strona internetowa projektu http://propolab.f-as.pl/

Profil na Facebooku: https://www.facebook.com/popocentrum/Powrót do Aktualności →