Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

„Firlej online” prezentuje koncert specjalny!

Opublikowano w 1 kwietnia 2020 przez admin

Na zaproszenie wrocławskiego Firleja w najbliższy piątek wystąpi Paweł Szamburski – Bastarda Trio! Będzie to drugi z serii specjalny koncert online na zamówienie Klubu Firlej.

Data premiery: 03.04.2020 o godz. 20:00 na stronie YouTube.

Paweł Szamburski jest klarnecistą, działaczem warszawskiej sceny improwizowanej i założycielem niezależnej wytwórni Lado ABC  – dużej grupy muzyków-przyjaciół, którzy współpracują ze sobą w różnych konfiguracjach tworząc muzykę aktualną. Wytwórnia Lado ABC wydaje szeroką gamę różnorodnych projektów muzycznych od punku do country aż po współczesną muzykę klasyczną.

Szamburski jest zaangażowany w wiele interdyscyplinarnych projektów muzycznych. Ostatnio z duetem SZAZA (Szamburski / Zakrocki) współpracuje z teatrem, teatrem tańca, filmem niemym i audiodramą na żywo. Gra także współczesną muzykę kameralną z kwartetem klarnetowym IRCHA, nowoczesną interpretację muzyki średniowiecznej z BASTARDĄ oraz utwory indie z LOST EDUCATION. Z powodzeniem występuje solo ze swoimi najnowszymi projektami „Ceratitis Capitata” i „Homo ludens”.

Więcej o artyście: BandCamp, Bastardatrio.

Wydarzenie na stronie oraz na Facebooku.
Firlej prowadzi też warsztaty online w ramach projektu społecznego „Kawiarnia Sąsiedzka”.Powrót do Aktualności →