Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Fundacja Katarynka i kino Nowe Horyzonty serdecznie zapraszają na pokaz filmu „Plan B” z audiodeskrypcją i napisami.

Opublikowano w 8 marca 2018 przez admin

Fundacja Katarynka i kino Nowe Horyzonty serdecznie zapraszają na pokaz filmu „Plan B” z audiodeskrypcją i napisami. 18 marca 2018 (niedziela), g. 16.00, kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19-21, Wrocław. Uwaga, mamy nowy adres mailowy do rezerwacji! Osoby z niepełnosprawnościami zachęcamy do rezerwowania biletów przez Fundację KATARYNKA pod adresem:rezerwacje@adapter.pl lub telefonem 797 122 452.

Bilety można także kupić bezpośrednio w kasie kina lub przez stronę www.kinonh.pl  Bilety w cenie 6 zł. W celu odsłuchania audiodeskrypcji udostępniamy radio ze słuchawkami.

O FILMIE: „Plan B” to film o miłości, pełen emocji, humoru i życiowej prawdy. Bohaterów poznajemy przed walentynkami, w chwili gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego – coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia, Mirek, Klara i Agnieszka spotykają na swojej drodze ludzi (i zwierzęta!), które dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B.

W filmie występują: Kinga Preis, Marcin Dorociński, Roma Gąsiorowska, Edyta Olszówka.Powrót do Aktualności →