Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Fundacja Na Fali Zdrowia zaprasza na koncert mis i gongów tybetańskich

Opublikowano w 5 maja 2016 przez admin

Terapia dźwiękiem z wykorzystaniem mis dźwiękowych – metoda na walkę ze stresemi oraz wiosennym przesileniem! Koncert dedykowany jest dla wszystkich którzy chcą się wyciszyć, oczyścić z codziennych stresów oraz zregenerować !

Przekonaj się, że brzmienie gongu wpływa pozytywnie na zdrowie fizyczne jak i na system nerwowy.

Magiczny koncert zwany również kąpielą dźwiękową jest sesją nietypową ponieważ uczestniczymy w nim pozycji leżącej „zanurzając „ się w przestrzeni dźwiękowej. Uczestnicy indywidualnie odbierają przebieg sesji . Bogata gama wielotonów nieharmonicznych przenika struktury każdej komórki ciała powodując głębokie rozluźnienie i regenerację .Wyzwala i katalizuje przeżycia i emocje. Prowadzi często do stanu medytacyjnego ,wizji , wglądu i terapii samoistnej.

Wykonawcy Agata Białoszewska i Mietek Malinowski od wielu lat zajmują się terapią dźwiękiem , są absolwentami wielu kursów miedzy innymi w szkole Petera Hessa. Ukończyli kurs gry na gongu prowadzony przez Don Conreaux. Są również praktykami i trenerami świadomego oddechu.

W Polsce terapia dźwiękiem zyskuje coraz większą popularność przede wszystkim w ramach walki ze stresem i w celach relaksacyjnych, ale również w pedagogice, resocjalizacji oraz w psychiatrii. Rehabilitacja przy pomocy mis dźwiękowych pomaga osobom z depresją, nerwicą i schizofrenią.

Zapraszamy na cykl comiesięcznych koncertów organizowanych przez Fundację Na Fali Zdrowia ! ~

Najbliższy termin: 10.05.2016 r. tj. wtorek godz. 18.30
Ważne: weź ze sobą karimatę lub kocyk – koncert odbywa się na leżąco.
Koszt: 30 zł
Miejsce: ul. Ruska 51 Pasaż Niepolda 3 piętro
Zapisy: 603 553 538

Zapraszamy !Powrót do Aktualności →