Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Fundacja OMIKAMI prowadzi rekrutację osób do uczestnictwa w zajęciach Centrum Spotkań!

Opublikowano w 4 sierpnia 2016 przez admin

Fundacja OMIKAMI prowadzi Centrum Spotkań dla osób z lekkim otępieniem, zaburzeniami poznawczymi i pamięci, w tym także chorobą Alzheimera, ale również dla ich bliskich i opiekunów.

Centrum Spotkań to miejsce, w którym osoby z trudnościami mogą uczestniczyć w zajęciach: muzykoterapia, relaksacja z wykorzystaniem mis i gongów tybetańskich, gimnastyka prowadzona przez fizjoterapeutę, treningu funkcji poznawczych i procesów pamięci.
Centrum Spotkań założone przez Fundację OMIKAMI jest drugim tego typu miejscem w Polsce, które działa pod patronatem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, zgodnie ze standardami międzynarodowymi.
Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu w poniedziałki, środy i czwartki, w godzinach 10:00-16:00. W ciągu dnia uczestnicy mają zapewnioną profesjonalną opiekę, zajęcia ze specjalistami, a ponad to obiad.
Dla opiekunów oferujemy zajęcia informacyjne z: psychiatrami, gerontologami, psychologami i innymi specjalistami, zgodnie z potrzebami uczestników, a także grupę wsparcia prowadzoną przez psychologów.
Działanie Centrum uzyskało wsparcie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach konkursu Aktywizacja Społeczna Osób Starszych.
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu:
fundacja.omikami@gmail.com
omikami.org.pl


Powrót do Aktualności →