Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Fundacja World Wise Leadership serdecznie zaprasza na spotkanie „Podróżniczo-historyczna migawka z Gruzji”

Opublikowano w 13 listopada 2014 przez admin

Fundacja World Wise Leadership serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych Kaukazem a szczególnie Gruzją na spotkanie „Podróżniczo-historyczna migawka z Gruzji”.

Termin: 19 listopada 2014r. (środa), 18:00-20:00
Miejsce: KsięgarnioKawiarnia Nalanda, Plac Kościuszki 12 we Wrocławiu
Cena: 15 zł.

Sprzedaż biletów ze spotkania będzie całkowicie przeznaczona na projekt „Razem w drodze. Ekspedycja coachingowa” dla osób niedowidzących/niewidomych i ich przewodników (studentów) organizowanego przez Fundację World Wise Leadership. Osoby biorące u dział w Ekspedycji będą odkrywać w sobie wewnętrzną siłę. Wędrując po górskich szlakach będą zmierzać się ze swoimi słabościami, odkrywać to co w nich silne i mądre.

Dzięki Twojemu udziałowi projekt zostanie zrealizowany za co już dziś serdecznie dziękujemy!

Spotkanie poprowadzi Michał, który „zauroczył się” Gruzją ponad 2 lata temu, kiedy jako wolontariusz przepracował ponad 2 miesiące w gruzińskiej organizacji pozarządowej. Z czasem zauroczenie przerodziło się w fascynację naukową i tak jego przygoda trwa po dziś dzień.

Podczas spotkania Michał opowie o początkach i rozwoju swojej fascynacji Gruzją. Wyświetli liczne zdjęcia z wielu zakątków Gruzji, naświetli historię tegoż przepięknego kraju i opowie liczne przygody, które spotkały go przy okazji kilku wypraw podróżniczo-badawczych.

Michał Panacheda – początkujący kartwelolog i gruzinofil, student stosunków międzynarodowych i dyplomacji Collegium Civitas w Warszawie oraz bezpieczeństwa narodowego na Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Autor wyróżnionej pracy licencjackiej pt.” Gruzja na drodze do demokracji”. Podróżuje, bada, pisze.Powrót do Aktualności →