Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Fundacja Wrocław Miasto Kobiet zaprasza na pchli Targ!

Opublikowano w 13 października 2015 przez admin

Zapraszamy na Pchli Targ Kasztanowa 7 miejsce spotkań przy siedzibie Fundacji Wrocław miasto Kobiet.

Posprzątaj swój świat i pozbądź się u nas niepotrzebnych rzeczy, może komuś innemu będą akurat potrzebne.

Fundacja w dniu 17 października 2015 roku otrzymała pozwolenie na wykorzystanie pasa drogowego w sposób szczególny – zamkniecie części aleji Kasztanowej pomiędzy ulica Januszowicka a aleja Akacjowa w celu zorganizowania targu na aleji Kasztanowej o nazwie PCHLI TARG KASZTANOWA 7 w celach promocyjnych działań Fundacji, która pomaga kobietom we wszystkich dziedzinach życia, w których na co dzień szukają wsparcia.

Celem naszych działań jest dostarczenie kobietom informacji praktycznych w kwestiach codziennych (porady prawne, porady związane z samozatrudnieniem, urządzania domu i ogrodu, zdrowej, nieprzetworzonej żywności, suplementacji, prowadzenie zdrowej ciąży i porodu naturalnego, dbania o ciało i ducha w naturalny sposób ). Łatwiej chodzić po przetartych ścieżkach wiec chcemy stworzyć portal, który będzie baza sprawdzonych miejsc (eko sklepów, bazarów, przyjaznych miejsc spotkań) oraz baza osób będących specjalistami w swoich dziedzinach.

www.wroclawmiastokobiet.pl

Profil na FB https://www.facebook.com/Wroc%C5%82aw-Miasto-Kobiet-212496688799411/timeline/
Wydarzenie na FB https://www.facebook.com/events/1475254106138670/

Cyklicznie organizujemy szkolenia dla Kobiet, które maja na celu pomoc w odnalezieniu siebie i swoich zdolności z elementami biznesowymi, duchowymi oraz sztuka prezentacji i wizażu.

Fundacja JA Wrocław miasto kobiet mieści się przy aleja Kasztanowej 7. dlatego ta ulica została wybrana na Pchli Targ.Targ będzie miejscem spotkań.

Podczas Targu mieszkańcy Wrocławia (po wcześniejszej rejestracji) będą mieli możliwość sprzedaży lub wymiany niepotrzebnych rzeczy z własnych gospodarstw domowych, ponadto na Targu znajda się także stoiska rożnych wystawców. Liczba wystawców to około 20 stoisk, dodatkowo około 50 prywatnych sprzedających.

Kazda jednostka sprzedającą powinna zorganizować we własnym zakresie miejsce sprzedaży (stolik, krzesełka, wieszaki). Miedzy godzina 8.00 a 10.00 będą ustawiane stoiska i w tym czasie istnieje możliwość wjazdu autem, wyjazd możliwy dopiero o godz 16.00 po zakończeniu Targu. Szczegóły do uzgodnienia telefonicznie lub mailowo.

Ilość miejsc jest ograniczona wiec prosimy o rejestracje pod numerem tel  884342999 Koszt rezerwacji miejsca to 20 pln – prośba o wpłatę na konto Fundacji :
RaiffeisenPolbank 88 1750 0012 0000 0000 3062 8888

W trakcie Targu na stoisku Fundacji można będzie obejrzeć dary (ceramika, autografy, płyty) wrocławskich artystów, które obecnie są licytowane na aukcjach charytatywnych na ebay.

http://www.ebay.pl/usr/aukcjefwmk71

opis na fb . https://www.facebook.com/events/1827183410841761/Powrót do Aktualności →