Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Grill Party „naZajezdni”

Opublikowano w 11 maja 2016 przez admin

Szanowni Państwo, wrocławscy NGO-sowcy, znamy się z targów, narad, spotkań, seminariów, ale rzadko pojawia się okazja do spotkań prywatnych i działań mniej formalnych. Na Legnickiej 65, na terenie dawnej zajezdni autobusowej, mamy warunki do animowania życia towarzyskiego wrocławskich organizacji pozarządowych i chcemy je w sobotę 28 maja wykorzystać. Zapraszamy na grill party wrocławskich organizacji pozarządowych „naZajezdni”.

Pracownia Projektów Międzykulturowych ZAJEZDNIA
Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3
Skate Park LEGNICKA

W programie:
PIERWSZE OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWSKICH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH W GRILLOWANIU!!! (18.00-21.00)
Zapraszamy reprezentacje stowarzyszeń i fundacji. Prosimy o przyniesienie własnego grilla i własnych produktów. Węgiel i rozpałkę zapewnimy na miejscu. Nagrodą główną będzie przechodni puchar Prezesa Stowarzyszenia TRATWA. Efekty oceniać będzie „Przekupna Komisja Smakoszy” wyłoniona spośród przedstawicieli wrocławskich NGO. Zgłoszenia do 25 maja 2016. Uczestników zachęcamy do wzajemnej degustacji wyrobów.
Po 21.00 prosimy pozostać z nami na After Party. Kawę, herbatę i oprawę muzyczną zapewniamy do późnych godzin nocnych

AS – AKCJA SPOŁECZNA, JAK „AS Z RĘKAWA” (8.00-15.00)
W kompleksie Legnickiej 65 odbyło się już wiele Workcampów. Tak powstał kącik mebli z europalet od ulicy Legnickiej. Marzy nam się jednak dużo więcej. Marzą nam się plenerowe przyrządy gimnastyczne i „miejscówki” do spotkań towarzyskich, Pierwszy krok to AS – od strony Wejherowskiej chcemy zagospodarować przestrzeń przed Zajezdnią, dla spotkań mniej lub bardziej oficjalnych. Pojawią się ławki, stół, a w przyszłości hamaki i wiele innych atrakcji.

Zapraszamy stowarzyszenia i fundacje do udziału w tym wydarzeniu – nic tak nie integruje, jak wspólna praca, a skorzystają wszyscy. Poza budową miejscówki, AS będzie też okazją do wiosennych porządków na całym terenie. Potraktujmy to jak happening zbliżający nas do siebie!!!

IMPREZY TOWARZYSZĄCE:

TRATWA MEDUZY (18.30)
„Tratwa Meduzy” to cykl wystaw promujących młodych artystów. Tytuł nawiązuje do znanego obrazu Théodore’a Géricaulta. 28 maja o godz. 18.00 w PPM ZAJEZDNIA odbędzie się wernisaż Karoliny Pośpiech i Roberta Boroo.
TOWARZYSKI MECZ PIŁKI NOŻNEJ (14.00-15.00)
W ramach akcji „Turniej Piłki Nożnej Przeciwko Rasizmowi” na boisku placówki szkolno- wychowawczej przy Wejherowskiej rozegrany zostanie mecz młodzieżowej reprezentacji placówki z reprezentacją Centrum Inicjatyw Pozarządowych MOJE MIEJSCE. Początek meczu ok. godz. 14.00.
TARGOWISKO DZIAŁAŃ WROCŁAWSKICH NGO (15.00-18.00)
Tu oddajemy pole do popisu organizacjom – liczymy na Wasze pomysły uatrakcyjnienia tego popołudnia, a przestrzeń PPM Zajezdnia jest od 15.00 do Waszej dyspozycji. My ze swojej strony proponujemy pokaz rolkarzy na Skateparku, występ zespołu tanecznego „Moje Miejsce” oraz animacje dla najmłodszych.

Co prawda Grill Party jest inicjatywą Stowarzyszenia TRATWA, ale traktujemy ją jako wspólne przedsięwzięcie wszystkich podmiotów z Legnickiej 65 oraz wrocławskich organizacji pozarządowych. Zapraszamy do udziału i współtworzenia.

Prosimy odpisywać na mwisniewski@tratwa.org lub dzwonić pod 606-872-398.

Maciek Wiśniewski
Centrum Moje Miejsce Stowarzyszenie TRATWA

Grill Party nazajezdniPowrót do Aktualności →