Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

I Seminarium WrObywatel poświęcone działaniom mieszkańców Wrocławia

Opublikowano w 14 maja 2015 przez admin

I Seminarium WrObywatel poświęcone działaniom mieszkańców Wrocławia, którym zależy na ich mieście. Podczas spotkania będziemy rozmawiać o partycypacji wrocławian, możliwościach udziału mieszkańców w działaniach na rzecz osiedla czy miasta, lokalnych inicjatywach, dialogu na różnych płaszczyznach, przebiegu obecnych konsultacji społecznych oraz przyszłości Wrocławia. To także okazja do wymiany doświadczeń pomiędzy różnymi inicjatywami oddolnymi, a przede wszystkim budowy lokalnego porozumienia na rzecz wspólnych działań.

WrObywatel to oddolna i w pełni niezależna inicjatywa grupy mieszkańców, którym zależy na własnym mieście. Naszym priorytetem jest zwiększanie zainteresowania Wrocławian różnymi aspektami miasta, w którym żyją. Wierzymy, że poprzez pozytywne zaangażowanie mieszkańców w kształtowanie miasta, wspólnie przyczyniamy się do jego rozwoju. Nasza inicjatywa jest ponadpokoleniowa i ponadpartyjna, a także non-profit.

Seminarium WrObywatel odbędzie się 20 maja 2015 r., w godz. 10.00 – 13.30, we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3, ul. Legnicka 65 we Wrocławiu (sala konferencyjna). Zapewniamy tłumacza języka migowego. Budynek w pełni dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Udział jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja i decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji: http://wrobywatel.plPowrót do Aktualności →