Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

II Charytatywny Bieg Aktywniaków – 29.05.2016

Opublikowano w 25 maja 2016 przez admin

W najbliższą niedzielę, 29 maja na nadodrzańskich terenach przy ul. Mianowskiego 2 we Wrocławiu (okolice Hotel GEM i obiektów AZS) odbędzie się II edycja otwartego i darmowego Charytatywnego Biegu Aktywniaków. Zapisy rozpoczną się o 10:00 w namiocie organizatorów pośrodku pętli.

Ideą jest pokonanie w ciągu godziny kilometrowej pętli jak największą liczbę razy. Za każdą pokonaną pętlę jednego uczestnika sponsorzy przeznaczą 1 zł na zakup niezbędnego sprzętu sportowego dla dzieci z pobliskiej placówki Siemacha Spot 24/7.

Tegoroczna edycja będzie obfita w przeróżne atrakcje, ponieważ nasz bieg rozpocznie Piknik Rodzinny z okazji dnia dziecka organizowany przez Hotel Gem.
Podobnie jak w zeszłym roku, każdy uczestnik będzie mógł wesprzeć podopiecznych placówki Siemacha poprzez kupno losów na loterii. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany podopiecznym Siemachy.

Podczas I edycji Charytatywnego Biegu Aktywniaków wzięło udział 191 biegaczy i ponad 100 kibiców. Wspólnymi siłami przebiegliśmy 1477 kilometrów i łącznie (z loterią) uzbieraliśmy 2500 PLN.

 Powrót do Aktualności →