Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Informacja o nowych zasadach korzystania z parkingu przy Centrum Sektor 3

Opublikowano w 6 marca 2020 przez admin

Drodzy beneficjenci Centrum Sektor 3!
Jak zapewne zauważyliście, kilka tygodni temu Młodzieżowe Centrum Sportu, które jest podmiotem zarządzającym w imieniu Gminy Wrocław budynkiem i terenem przy ul. Legnickiej 65, zamontowało przy wjeździe na parking szlabany.


Było to konieczne ze względu na dużą ilość nieuprawnionych kierowców parkujących tu swoje samochody, co powodowało, że przy większych wydarzeniach odbywających się w Centrum Sektor 3, brakowało miejsc dla ich uczestników.
Niebawem zostaną w pełni uruchomione szlabany na parkingu, w związku z czym przesyłamy Państwu w załączeniu Regulaminu parkingu i prosimy o zapoznanie się z jego treścią (Regulamin parkingu jest też dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce „Do pobrania”).
Zasady korzystania są proste: parking jest przeznaczony wyłącznie dla pracowników i klientów Sektor 3 (oraz innych podmiotów mieszczących się w budynku), przy wjeździe szlaban podnosi się automatycznie, żeby wyjechać – należy pobrać specjalny żeton w sekretariacie Centrum Sektor 3 i wyjeżdżając z parkingu wrzucić go do automatu, a wówczas szlaban podniesie się. Dla grup, które spotykają się w naszych salach, odpowiednią liczbę żetonów zawsze pobierać będzie osoba odpowiedzialna za spotkanie/szkolenie. Sekretariat ma zawsze obowiązek sprawdzić, czy osoba zgłaszająca się po żeton jest osobą uprawnioną – naszym beneficjentem. Jeśli nie jest – kierujemy taką osobę do recepcji Skateparku, gdzie otrzyma żeton po uiszczeniu opłaty w wysokości 50 zł. Osoby z niepełnosprawnością, które mogłyby mieć problem z obsługą automatu wrzutowego przy wyjeździe z parkingu, mogą zgłosić się po pomoc do pracowników Centrum Sektor 3.Powrót do Aktualności →