Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

IV Dzień Zdrowia

Opublikowano w 30 marca 2016 przez admin

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego serdecznie zaprasza do udziału w wyjątkowej inicjatywie – kolejnym Dniu Zdrowia we Wrocławiu, który obchodzić będziemy już 9 kwietnia.

W programie bezpłatne badania, porady specjalistów, zajęcia sportowe i konkursy, a wszystko to z myślą o zdrowiu i dobrej formie wrocławian. Spotykamy się w Galerii Dominikańskiej o 11.00.

Wrocławianie będą mogli zasięgnąć porad wielu specjalistów, m.in. kosmetologa, fizjoterapeuty, osteopaty, dietetyka, diabetologa, podologa, endokrynologa czy kardiologa.

W tym roku hasłem przewodnim Światowego Dnia Zdrowia jest „Pokonaj cukrzycę!”. Podczas naszego wydarzenia uczestnicy dostaną broszury, ulotki i materiały informacyjne dot. profilaktyki tej choroby. Na scenie przeprowadzane będą rozmowy ze specjalistami. Nie zabraknie także badań, porad i gadżetów dla cukrzyków.

9 kwietnia to również dzień otwarty w Fitness Academy w Galerii Dominikańskiej. Na sali siłowni będzie w tym dniu dostępny instruktor, trener personalny oraz fizjoterapeuta. Harmonogram bezpłatnych zajęć jest dostępny na stronie miastowformie.pl, gdzie można się zapisać na wybrane treningi.

Więcej na miastowformie.pl/ oraz facebook.com/zdrowie.dieta.wroclaw/

Zachęcam również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/986910641384485/Powrót do Aktualności →