Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W ANKIECIE: Bezpłatne szkolenia dla NGO w ramach „Hand in Hand” 2020

Opublikowano w 15 lipca 2020 przez Ula Bandurowska

Przygotowania do jesiennej edycji „Hand in Hand” już ruszyły. W tym roku reprezentanci NGO będą mieli możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach, które pozwolą na efektywne funkcjonowanie w środowisku wirtualnym, jak również poszerzą kompetencje z zakresu wykorzystywania narzędzi online.

Już we wrześniu i październiku eksperci z lokalnych firm i organizacji będą dzielić się swoją wiedzą, a my tymczasem zachęcamy do wypełnienia ankiety, abyśmy jeszcze lepiej mogli dostosować tematykę zajęć do Waszych potrzeb i oczekiwań.

W związku z sytuacją epidemiologiczną dotyczącą koronawirusa, Konferencja „Hand in Hand” nie mogła odbyć się zgodnie z założeniami w marcu br. Zależało nam na organizacji spotkania dla reprezentantów NGO oraz biznesu, aby podzielić się dobrymi praktykami obopólnie korzystnej współpracy opartej na wolontariacie oraz mieć możliwość bezpośredniego dialogu. Niestety, zważywszy na nadal utrudnione warunki organizacji większych spotkań oraz w trosce o bezpieczeństwo i komfort nas wszystkich, podjęta została decyzja, że „Hand in Hand” w formule konferencyjnej w tym roku się jednak nie odbędzie. Liczymy, że na wiosnę przyszłego roku uda nam się zrealizować to przedsięwzięcie już bez przeszkód.

Mamy natomiast przyjemność poinformować w imieniu organizatorów inicjatywy „HAND IN HAND”, Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych „Sektor 3” oraz Hewlett Packard Enterprise, że jesienna edycja szkoleniowa odbędzie się w miesiącach wrzesień i październik 2020 r., a zakresy tematyczne bezpłatnych szkoleń, jakie zaproponujemy dla reprezentantów Państwa organizacji, będą fokusowały się wokół przydatnych umiejętności do funkcjonowania w środowisku wirtualnym oraz efektywnym wykorzystaniu narzędzi online. Nasze warsztaty w tegorocznej edycji przewidujemy zrealizować zdalnie.

Celem lepszego dostosowania zakresu tematycznego do Państwa potrzeb i oczekiwań, prosimy o wypełnienie ankiety (link poniżej). Znajdą w niej Państwo propozycje możliwych do przeprowadzenia szkoleń, jak również zachęcamy do proponowania dodatkowych tematów. Na podstawie ankiet zostanie przygotowane portfolio darmowych szkoleń dla NGO, na które w późniejszym czasie otrzymają Państwo zaproszenie.
Link do ankiety: https://bit.ly/HandInHand2020_ANKIETA

Uwaga! Wypełnienie ankiety nie jest traktowane jak zgłoszenie na szkolenie.
Ankieta jest anonimowa.
Termin uzupełniania ankiet upływa z dniem 31 lipca 2020 r.Powrót do Aktualności →