Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Jesteś „eko-nauczycielem”? Prześlij nam swoją prezentację multimedialną: „Moje zajęcia ekologiczne z dziećmi” i weź udział w Otwartym Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym.

Opublikowano w 30 marca 2016 przez admin

Zapraszamy do wzięcia udziału w Otwartym Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym na prezentację multimedialną na temat: „Moje zajęcia ekologiczne z dziećmi”.

Celem konkursu jest propagowanie właściwej i pożądanej postawy proekologicznej u dzieci, promowanie kreatywnego myślenia w aspekcie ekologii, motywowanie nauczycieli do działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego oraz świadomego uczenia i przygotowywania dzieci do odpowiedzialności za siebie i innych – w tym za faunę i florę.

W konkursie o charakterze otwartym mogą wziąć udział nauczyciele wrocławskich placówek oświatowych.

Prezentacja może być wykonana w dowolnym programie: Microsoft PowerPoint, OpenOffice Impress czy Prezi, ale powinna być zapisana w sposób umożliwiający jej odczytanie online lub przy użyciu oprogramowania Microsoft (można również dostarczyć prezentację w formacie .pdf)

Prace konkursowe wraz z uzupełnionym formularzem zgłoszeniowym należy dostarczyć/przesłać do wtorku 19.04.2016 r. pocztą, mailem bądź osobiście na adres Biura projektu „Mój zielony DOM” podany w regulaminie konkursu.

Dla autorów najlepszych prac przewidujemy nagrodę główną i wyróżnienia.

Nagrodzone prezentacje będą służyć do promowania idei projektu.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: do piątku 29.04.2016 r.

Laureaci zostaną poinformowani o miejscu i czasie wręczenia nagród.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu (wraz z formularzem zgłoszeniowym) dostępnym na stronie projektu: „Mój zielony DOM”:

http://www.mojzielonydom.cku.wroc.pl/aktualnosci.php?lang=pl#docu65

 

Konkurs organizowany jest w ramach projektu: „Mój zielony DOM”, współfinansowanego z funduszy EOG oraz środków Gminy Wrocław.

Realizatorem projektu jest Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wrocławiu z ramienia Wydziału Edukacji Gminy Wrocław.Powrót do Aktualności →