Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Jesteś nam potrzebny/a! Spędź pożyteczny i przyjemny weekend przy naprawie domków kempingowych Powiatowego Domu Pomocy Społecznej.

Opublikowano w 7 sierpnia 2014 przez admin

Pomóż odnowić domki kempingowe Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie. W zamian możesz liczyć na naszą wdzięczność i gościnę w tym cudownym miejscu! 🙂

Fundacja Eudajmonia poszukuje wolontariuszy przy naprawie domków letniskowych w PDPS w Ostrowinie – Jemielnej. Chcemy zaangażować kilka osób, które pracowałyby w parach. Każda para miałaby do naprawy drewniany podest, schody i poręcze przy 1 domku. W sumie jest 6 domków typu „Brda” położonych w odległej części parku pałacowego, na ich teren prowadzi osobne wejście i brama wjazdowa.

domki02

Proponowane terminy to: 15-17 sierpnia oraz 22-24 sierpnia.

Materiały i sprzęt już czekają. Na miejscu będzie również „opiekun-majster” ;), który pokieruje pracami. W zamian PDPS oferuje noclegi w naprawianych domkach oraz wyżywienie. Do dyspozycji jest również miejsce na ognisko/grilla.

Więcej informacji u koordynatorki akcji:
Małgorzata Franczak z Fundacji Eudajmonia
tel.  881 477 009
m.franczak@eudajmonia.pl

Fundacja Eudajmonia pomagając w akcji wspiera działania prowadzone przez PDPS w Ostrowinie – Jemielnej. Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Ostrowinie – Jemielnej, przeznaczony jest dla osób dorosłych, niepełnosprawnych intelektualnie. Podstawowym jego zadaniem jest zapewnienie jego mieszkańcom całodobowej opieki, oraz zaspokojenie niezbędnych potrzeb bytowych, opiekuńczych i społecznych, w atmosferze serdeczności, troski, z poszanowaniem prawa i godności osobistej, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami życia społecznego. Mieszkańcy tworzą wspólnotę, w której obowiązuje wzajemny szacunek i troska o wspólne sprawy. Każdy mieszkaniec ma prawo do zachowania swojej intymności oraz własnego stylu życia, nie naruszając praw innych mieszkańców.

Dowiedz się więcej o działalności PDPS w Ostrowinie – Jemielnej na: http://www.pdps-ostrowina.pl

DSC00088Powrót do Aktualności →