Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

„KLASYCZNIE NA FESTIWALU WROCEK – SPOTKANIE XXX”

Opublikowano w 10 listopada 2021 przez admin

W sobotę – 13 listopada 2021 roku, o g. 14.00 spotykamy się w Sali Hotelu Ibis Styles we Wrocławiu, przy pl. Konstytucji 3-go Maja nr 3. Hotel Ibis znajduje się tuż przy Dworcu Głównym PKP, a więc miejscu dogodnym do dojazdu.

Będzie jak zwykle – „klasycznie”, bo tego niektórym odbiorcom sztuki kabaretowej wyraźnie brakuje. Wychodzimy więc naprzeciw temu zapotrzebowaniu. Zapraszamy wszystkich, którzy zatęsknili za klasycznym skeczem, monologiem, fraszką, czy satyrycznym wierszem. Zachęcamy do przyjścia tych, którzy lubią dobrą piosenkę, niekiedy śmieszną, czasem nastrojową, może liryczną, ale zawsze w dobrym gatunku. Gospodarzem wieczoru będzie Jerzy Skoczylas – współzałożyciel Kabaretu ELITA, autor i aktor Radiowego „Studia 202”. Będzie to koncert, który odbywa się w listopadzie, zatem miesiącu skłaniającym do wspomnień i rozmów o tych, którzy od nas odeszli, ale wciąż trwają w naszej życzliwej pamięci. Jednak w programie nie zabraknie jak zawsze stosownych żartów i anegdot, pojawią się związane z tematem piosenki, wiersze i fraszki.

Gośćmi programu, oprócz Jerzego Skoczylasa, będą:
– Marta Dzwonkowska – aktorka Teatru Muzycznego CAPITOL, która zmierzy się z piosenkami i tekstami znanymi z programów Kabaretu ELITA i Studia 202.
– Aga Damrych – wokalistka, finalistka konkursu The Voice of Poland, którą tym razem usłyszymy w repertuarze kabaretowym.

Gość Specjalny:
– Katarzyna Dziewiątkowska – córka wielkiej Gwiazdy Polskiej Sceny Estradowej Izabeli Skrybant Dziewiątkowskiej z niezapomnianego „Tercetu Egzotycznego”. Pani Katarzyna przypomni nam kilka wspaniałych przebojów z repertuaru swojej mamy, które nie tak dawno wspólnie wykonywały na scenie. Będzie zatem wesoło, koncertowo i nastrojowo. Przyjdźcie, a gwarantujemy, że wrócicie do nas na kolejne spotkania z cyklu „Klasycznie na Festiwalu WROCEK”.

Zapraszamy! Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zgłosić się do Koordynatora w celu uzyskania bezpłatnego zaproszenia.Powrót do Aktualności →