Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Kolejna porcja wydarzeń od Fundacji Open Mind oraz CRZ Krzywy Komin!

Opublikowano w 11 maja 2020 przez admin

Fundacja OPEN MIND wraz CRZ Krzywy Komin zapraszają do udziału w organizowanych przez nich wydarzeniach.

Konkurs na plakat autorski (P)Arty Hard vol.2

Fundacja OPEN MIND ogłasza drugą edycję ogólnopolskiego konkursu sztuk pięknych
(P)Arty Hard. Tematem tegorocznej edycji jest plakat artystyczny. Prace można przesyłać
do 31 sierpnia br. Zwycięzca otrzyma nagrodę rzeczową – tablet graficzny oraz możliwość zaprezentowania swojej twórczości na wystawie indywidualnej. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie.

Bezpłatne szkolenia i sesje coachingowe on-line w ramach projektu „Trampolina do kultury”:

 • 14 maja, godz. 18.00-19.00 – Czas dla siebie
  Dowiedz się, jak zyskać poczucie panowania nad swoim czasem, odnaleźć „czas dla siebie” na realizację osobistych potrzeb. Podczas webinaru z Agnieszką Polarczyk-Białek z Manufaktury Osiągnięć zyskasz świeże spojrzenie na obecną sytuację. Przyjrzysz się na co przeznaczasz pokłady swojej energii. Ile czasu masz dla siebie i co wtedy decydujesz się robić? Jak planujesz bycie ze sobą i czas na psychiczny odpoczynek? Formularz zgłoszeniowy
 • 18 maja, godz. 18.00-19.00 – Work Life Balance w nowej rzeczywistości
  Organizatorzy zapraszają na inspirujące spotkanie on-line z Agnieszką Polarczyk-Białek z Manufaktury Osiągnięć poświęcone zagadnieniu WORK LIFE BALANS.
  Work life balance to zależności i pewne proporcje życia zawodowego i prywatnego, świadome zarządzanie czasem, dbanie o odpowiedni rytm i równowagę w codziennym funkcjonowaniu. Zachowanie zdrowej relacji z otoczeniem i z samym sobą. Podczas webinaru przyjrzysz się swojemu dotychczasowemu działaniu i zrozumiesz czego potrzebujesz, by osiągnąć wewnętrzny spokój i spełnienie.Formularz zgłoszeniowy
 • 21 maja, godz. 18.00-19.00 – Jak optymalnie wykorzystać czas?
  Organizatorzy zapraszają na inspirujące spotkanie on-line z Agnieszką Polarczyk-Białek z Manufaktury Osiągnięć. Czasu wszyscy mamy dokładnie tyle samo. To od Ciebie zależy jak go wykorzystasz. Podczas webinaru poznasz proste narzędzia, które pomogą Ci wykorzystać czas tak, aby każda minuta była spędzona dokładnie tak, jak tego chcesz. Formularz zgłoszeniowy.


Powrót do Aktualności →