Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Koncert finałowy Otwartej Sceny

Opublikowano w 30 września 2014 przez admin

Sześciu najlepszych wykonawców minionego sezonu ponownie wystąpi na Wyspie Słodowej!

Już 3 października zapraszamy na wielki finał Otwartej Sceny. Zagrają dla was Blind Cow, Evidence Based Medicine, SDC.Skrzydlaści, Głos Rozsądku, Scarecrow, Lifephobia oraz Bonhart.

Od początku czerwca na Wyspie Słodowej koncertowały dla Was najzdolniejsze formacje muzyczne z Wrocławia i okolic. W ramach cotygodniowych prezentacji można było usłyszeć różnorodne gatunki muzyczne, od hard rocka i metalu, poprzez new wave i blues, aż po muzykę lat 80. W tym czasie na Wyspie Słodowej wystąpiło ponad 50 wykonawców, zarówno debiutantów, jak i wschodzących gwiazd lokalnego rynku muzycznego.

Z najlepszymi z nich spotkamy się już 3 października podczas koncertu finałowego.
To nie wszystko – mimo że tegoroczna edycja Otwartej Sceny dobiega końca, muzyka zdolnych lokalnych wykonawców pozostanie z Wami na dłużej. W tym roku postanowiliśmy wydać płytę podsumowującą minioną edycję projektu. Płytę Otwartej Sceny będzie można nieodpłatnie otrzymać podczas koncertu finałowego.

Dołącz do nas! Mnóstwo pozytywnej energii i dobra zabawa gwarantowane! Wstęp wolny.

Więcej informacji na wyspa.wroclaw.pl
Prezentacje poszczególnych wykonawców można znaleźć na profilu wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/555997254527645/?ref_dashboard_filter=upcoming

Termin: 3.10.2014 r., godz. 16.00-22.00
Miejsce: Wyspa Słodowa
Cena: wstęp wolny
Organizatorem Otwartej Sceny jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego (dawniej Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego) we współpracy z Fundacją „Utalentowani”.

 

 Powrót do Aktualności →