Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Konferencja dla Wrocławskich Centrów Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży

Opublikowano w 23 listopada 2017 przez admin

Zaproszenie na organizowaną przez Wrocławskie Centra Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży poświęconą metodom pedagogicznym wykorzystywanym do stymulacji rozwoju dzieci i młodzieży w edukacji nieformalnej i pozaformalnej.


Konferencja pt. „Wspomaganie rozwoju dzieci i młodzieży w edukacji nieformalnej i pozaformalnej we Wrocławskich Centrach Rozwoju i Aktywności”, odbędzie się 24 listopada 2017r. w godzinach 11:30 do 13:30 w Auli Instytutu Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego (ul. Dawida 1).

Jej celem jest upowszechnienie wiedzy o ofercie edukacyjnej Wrocławskich Centrów Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży. Intencją organizatorów jest również wymiana doświadczeń, znalezienie partnerów, współpracowników oraz wolontariuszy. Mamy nadzieję, że konferencja przybliży Państwu możliwości płynące ze współpracy z nami. Podczas wydarzenia zaproszeni goście będą mieli okazję zapoznać się z ekspozycją Wrocławskich Centrów w postaci sesji posterowej, prezentującej najciekawsze projekty ostatnich lat, jakie zrealizowano przy wsparciu finansowym Gminy Wrocław, a także poznać system pracy w naszych ośrodkach.
W ramach konferencji przewidujemy również poczęstunek.

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia. https://www.facebook.com/events/363918677378415/
Udział w konferencji jest bezpłatny.Powrót do Aktualności →