Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Konsultacje społeczne dotyczące zagospodarowania wnętrza podwórzowego pomiędzy ulicami Nobla, Rydygiera, Paulińska, Pomorska.

Opublikowano w 27 sierpnia 2020 przez admin

Wspólnie możemy urządzić podwórko i sprawić, aby było miejscem przyjaznym mieszkańcom, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.

Weź udział w e-spotkaniu i wyraź opinię przez formularz elektroniczny! Jeśli masz ochotę porozmawiać na żywo, odwiedź punkt konsultacyjny! Twoja opinia będzie miała wpływ na modernizację wnętrza podwórzowego. Zapraszamy też do udziału dzieci i młodzież.

– Kiedy konsultujemy?
26.08 ? 20.09.2020 r.

– Co konsultujemy?
Sposób zagospodarowania wnętrza podwórzowego w kwartale ulic: Nobla, Rydygiera, Paulińska, Pomorska

– Jaki zakres konsultacji?
Konsultacje mają na celu poznanie potrzeb mieszkańców i zebranie propozycji w zakresie zagospodarowanie wnętrza podwórzowego; odnowienia jego zdegradowanej przestrzeni, poprawy jakości życia i bezpieczeństwa mieszkańców oraz zagwarantowania właściwego stanu technicznego.

Projekt będzie uwzględniać:
– zaprojektowanie drogi wewnętrznej z wydzielonymi miejscami postojowymi z uwzględnieniem miejsc dla osób niepełnosprawnych,
– odwodnienie terenu,
– oświetlenie terenu (z przyłączami),
– montaż elementów małej architektury – w tym stojaki na rowery, kosze na śmieci,
– zagospodarowanie terenów zielonych,
– budowę osłony śmietnikowej.

Na podstawie opinii mieszkańców oraz rekomendacji przekazanych przez jednostki miejskie opracowane zostaną wytyczne do sporządzenia koncepcji programowo-przestrzennej dla projektanta.

– Jak konsultujemy?

E-FORMULARZ OPINII | 26.08 – 20.09.2020 r.

FORMULARZ OPINII DLA DZIECI I MŁODZIEŻY | 26.08 – 20.09.2020 r. |

PUNKT KONSULTACYJNY I 04.09.2020 (piątek) godzina 17:00-19:00 oraz 05.09.2020 (sobota) godzina 11:00-13:00 | Zorganizowany na podwórzu pod namiotem. (w przypadku obu punktów łączymy konsultacje dla dorosłych z puntem dziecięcym, w tym w sobotę z animacjami)

E-SPOTKANIE KONSULTACYJNE | 8.09.2020 (wtorek), godz. 17:30

Więcej informacji: https://www.wroclaw.pl/rozmawia/jak-urzadzic-podworkoPowrót do Aktualności →