Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Kopiesz piłkę? Zagraj z nami! Ruszyły zapisy do 12. edycji Młodych Nóg Wrocławia

Opublikowano w 11 października 2013 przez admin

To już jesień – najmłodsi zaczęli chodzić do przedszkola, ci nieco starsi do szkoły, a studenci wrócili na uczelnie. Jesień to także czas, kiedy rusza kolejna edycja ligi Młode Nogi Wrocławia. Do 13 października można zgłosić swoją drużynę do udziału w tych rozgrywkach. Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Już 19 października w hali „Oławka” przy ul. Na Niskich Łąkach 8 rozpoczniemy zmagania 12. edycji ligi MNW i chociaż zima zbliża się wielkimi krokami, gwarantujemy gorącą atmosferę, wspaniałe akcje i zapierające dech w piersiach piłkarskie parady. Będzie się działo i będzie dobra zabawa.

Zachęcamy wszystkie firmy i instytucje działające na rzecz młodzieży, a także grupy formalne i nieformalne mające wpływ na rozwój społeczny młodzieży i gotowe promować aktywność fizyczną wśród młodych ludzi do udziału w rozgrywkach, które potrwają do marca 2014 roku. Zawodnicy grać będą w soboty w godzinach popołudniowych, w systemie każdy z każdym z rewanżami.

Wypełnione karty zgłoszeniowe (do pobrania wraz z regulaminem w dziale „Dokumenty” na stronie mlodenogi.pl) należy przesyłać do 13 października do godziny 23:59 na adres kontakt@mlodenogi.pl .

Więcej informacji o lidze można uzyskać pod numerem telefonu 71 77 24 941.Powrót do Aktualności →