Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Księgowa rozliczy Cię za DARmo

Opublikowano w 15 marca 2017 przez admin

Rozliczenie roczne Cię przeraża? Profesjonalne księgowe wypełnią Twój PIT. Wystarczy przynieść wszystkie dokumenty i dane. PIT będzie można na miejscu wydrukować lub przesłać elektronicznie do Urzędu Skarbowego. Do wysłania on line potrzebna jest kwota przychodu za poprzedni rok (jako podpis) lub kopia ubiegłorocznej deklaracji PIT. Będą rozliczane tylko polskie PIT-y.

To wszystko za DAR jakim jest 1% podatku. Jeden procent podatku zostanie przekazany dzieciom z Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Podopiecznym domowego hospicjum dziecięcego na Dolnym Śląsku.

Czekamy 18 i 19 marca 2017 od 12.00 do 16.00 w Magnolia Park, między EMPIK a Superpharm. Partnerem akcji jest Magnolia Park

Jeśli ktoś chce rozliczyć się sam może skorzystać z bezpłatnego program do rozliczeń na http://www.hospicjum.wroc.pl/do-pobrania Można rozliczyć siebie i znajomych, nie ma ograniczeń. Darmowy program do rozliczenia można pobrać i zainstalować na komputerze lub skorzystać z wersji online. Dostępna wersja Windows, Linux, MacOS.

www.hospicjum.wroc.plPowrót do Aktualności →