Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Kurs Praktyki Podejścia Systemowego, czyli jak żyć w pełnej komunikacji ze sobą samym

Opublikowano w 10 sierpnia 2016 przez admin

Maryla Moszyńska wraz z Fundacją Na Szlaku, zaprasza Cię serdecznie na WYJĄTKOWY KURS. Spotykamy się w Chmieleniu na Pogórzu Izerskim w dniach 8 – 11 września 2016. Kurs Praktyki Podejścia Systemowego nosi tytuł In-Communication, gdyż pokazuje metodę na życie w pełnej komunikacji ze sobą samym (ciałem fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym) oraz otaczającym światem.

Gdy jesteśmy w tym stanie, rozumiemy w jaki sposób wpływamy na otaczającą nas rzeczywistość i tworzymy kolejne zdarzenia. Przestajemy być ofiarami przypadkowych zdarzeń – zaczynamy być twórcami najwspanialszej przygody, jaką staje się nasze życie. Miłość, obfitość, radość i poczucie bezpieczeństwa stają się codziennością. Przy pomocy narzędzi, jakie przedstawię, możesz przekształcić to, co Cię gnębi, niepokoi, wydaje się przeszkodą nie do pokonania – w zasoby, dzięki którym wyprostujesz się i zaczniesz swobodnie oddychać.

Nazywam się Maryla Moszyńska i jestem twórcą metody In-Communication©, nauczycielem, trenerem i coachem. Uczę podejścia systemowego od połowy lat dziewięćdziesiątych i praktykuję to, czego uczę a przekazywanie innym wiedzy o podejściu systemowym jest moją największą pasją. Kurs składa się z sześciu części, pierwsza odbywa się w Chmieleniu, małej, otoczonej lasami wsi w województwie dolnośląskim, które wydaje mi się optymalnym miejscem na uczenie praktyki podejścia systemowego ze względu na czystość, otwartość i bogactwo Natury i mieszkańców.

Wraz z wrocławską Fundacją Na Szlaku, która patronuje nam podczas tego wydarzenia, zapraszam Cię serdecznie: 8 – 11 września 2016, 3 noclegi w pachnących i wygodnych łóżkach, pyszne wegetariańskie wyżywienie, wiele godzin ciekawych zajęć i ćwiczeń – szczegóły znajdziesz tutaj: http://czterypytania.org/, Twoja inwestycja to 800 zł (chyba, że bardzo chcesz przyjechać a obecna sytuacja finansowa nie pozwala Ci na to – skontaktuj się wtedy ze mną, poszukamy rozwiązania) + dojazd. Zmiana na lepsze w Twoim życiu jest istotna nie tylko dla Ciebie. Cały Wszechświat jest tym zainteresowany. Ja też. Do zobaczenia w Chmieleniu!

szczegóły ofertyPowrót do Aktualności →