Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

„Local Heroes“ – wystartował konkurs organizowany przez wolontariuszy PNWM!

Opublikowano w 5 maja 2015 przez admin

„Local Heroes”  jest internetowym konkursem organizowanym przez wolontariuszy PNWM dla młodzieży z Polski i Niemiec w wieku 16-26 lat mającym na celu zainspirowanie ich do bycia aktywnymi członkami swoich lokalnych społeczności.

Uczestnicy projektu dowiedzą się o tym, że działalność społeczna może przynieść im korzyści oraz świetną zabawę. Dzięki metodzie „nauczanie poprzez praktykę” uczestnicy będą mogli zdobyć kluczowe kompetencje, które przydadzą się w poszukiwaniu przyszłej pracy. W ramach konkursu przewidziana jest również faza szkoleniowa, podczas której uczestnicy nauczą się więcej na temat wolontariatu i tego co mogą zrobić dla swoich społeczności.

Celem konkursu jest realizacja projektu społecznego zorganizowanego przez trzyosobowe grupy młodzieży w ich najbliższym otoczeniu. Przesyłając nagranie wideo dokumentujące przebieg akcji, sześć grup ma szansę wyjechać na polsko-niemieckie spotkanie nad brzegiem Bałtyku!

Do udziału w naszym projekcie zapraszamy młodych ludzi w wieku od 16 do 26 lat z Polski i Niemiec, którym działalność wolontariacka nie jest obca, ale także tych, którzy jeszcze nie mają doświadczenia w zaangażowaniu społecznym.

Informacje organizacyjne:
Rejestracji do konkursu można dokonać poprzez stronę internetową www.localheroes.pnwm.org lub przez aplikację na facebooku znajdującą się pod adresem www.facebook.com/DPJWPNWM do 17.05Powrót do Aktualności →