Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Machina rozkręcona! Zapraszamy na pokaz mody, rozstrzygnięcie konkursu foto oraz koncert! :) Ten wieczór powinien należeć do Pożytecznych Producentów Piękna

Opublikowano w 16 lipca 2013 przez admin

news_kreakcje_logoOrganizatorzy projektu społeczno-artystycznego KreAkcje zapraszają 19 kwietnia 2013 r. o godz.20.00, do Klubu Muzycznego Machina (Wita Stwosza 3, dawny Klub Rabarbar) do udziału w interesującym przedsięwzięciu.

Impreza jest skutkiem trwającego społecznego otwarcia na kulturę: jako źródła wpływu społecznego, narzędzia walki ze stereotypami, działającymi jeszcze bardziej w mieście, w którym toczy się konsumpcyjny wyścig, sprzedawany jest uproszczony wizerunek świata. Organizatorem jest Stowarzyszenie Pożyteczni Producenci Piękna, Projektanci Rozwoju oraz Klub Muzyczny Machina.

Zarówno twórcy, jak i użytkownikowi kultury są odpowiedzialni za KreAkcje wartości, KreAkcje wrażliwości społecznej, KreAkcje życia społecznego” – uważa Dorota A. Kowalska  z „Projektantów Rozwoju.

Podczas projektu można było przesyłać zdjęcia na konkurs fotograficzny KreAkcje, gdzie liczą się nie tylko wartości estetyczne. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone wieczorem, w piątek, wraz z przyznaniem nagród: głównej, finansowej – 1000 zł i dwóch wyróżnień – podwójnych zaproszeń nad polskie morze do Willa Oaza w Dziwnówku.

Wybrane osoby będą miały okazje brać udział w warsztatach fotografii studyjnej oraz zbiorowej wystawie prac w Klubie Muzycznym Machina. Opiekę artystyczną zapewniają: Grappa Studio i Liquid Studio.

Był więc po drodze casting mężczyzn do dwóch pokazów mody wrocławskich projektantów: Slogan eco wear i Agnieszki Magerle. W pokazach mody wezmą udział również wrocławscy sportowcy z drużyny KSB Wrocław. Projekt wspierają także sportowcy z Klubu Devils Wrocław i  Kosynierzy Wrocław, którzy oprócz uczestnictwa w inicjatywie przeznaczają specjalne fanty na licytacje, między innymi: zaproszenie na wspólny trening, bilety na mecze, gadżety sportowe: koszulki, piłki.

Zaśpiewa również Kasia Wypych, uczestniczka programu X-factor, znana wrocławskiej publiczności z ciepłego głosu i emocjonalnych wykonań. Tak zapowiada się piątkowa noc. Zapraszamy!

Więcej o Projekcie na FB:
https://www.facebook.com/pages/Kreakcje/178727182275589?ref=ts&fref=ts

Centrum SEKTOR3 patronuje tej imprezie – polecamy uwadze! 🙂

news_297x420_plakat_kreakcje_A3

fot. czarno-biała/na górze informacji – autorka: Magdalena Antkowiak „Pies w wielkim mieście”Powrót do Aktualności →