Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

MAMY WRACAJĄ DO PRACY!

Opublikowano w 29 września 2015 przez admin

Jesteś mamą planującą powrót do pracy? Poszukujesz wsparcia? Potrzebujesz na nowo określić swoje cele rozwojowe? Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji projektu „Mama niezła w pracy”. Inicjatywa startuje już 10 października.

Projekt kierujemy do kobiet, które po przerwie w pracy zawodowej, związanej z urodzeniem i wychowaniem dziecka, napotykają trudności wewnętrzne lub zewnętrzne z powrotem na rynek pracy.

Celem inicjatywy jest pobudzenie do działania, zainspirowanie do określenia indywidualnych ścieżek rozwoju zawodowego, przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych, wzmocnienie i zmotywowanie do rozpoczęcia kolejnego etapu swojego życia. Nad rozwojem osobistym rozwojem uczestniczek czuwać będą specjaliści HR, trenerzy czy life-coachowie.

Program obejmuje 4 weekendy w dniach 10.10 – 21.11.2015, w trybie spotkań co 2 tygodnie. Zajęcia odbywać się będą na terenie siedziby Stowarzyszenia CEL przy pl. Św. Macieja 5. Udział w projekcie jest symbolicznie odplatny. Środki te w całości zostaną przeznaczone na sfinansowanie sali do realizacji zajęć.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Centrum Edukacji CEL.

Więcej szczegółów oraz formularz rekrutacyjny dostępny jest na stronie projektu

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń!Powrót do Aktualności →