Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Miejskie Dni Wolontariatu – bezpłatne szkolenia biznesowe

Opublikowano w 29 września 2015 przez admin

Miesiąc bezpłatnych szkoleń dla wolontariuszy oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych. Od 5 października do 6 listopada we Wrocławiu odbędzie się piąta edycja Miejskich Dni Wolontariatu. To efekt współpracy Miejskiego Centrum Wolontariatu i międzynarodowych firm z siedzibą we Wrocławiu.

Szkolenia poprowadzą: Credit Suisse, PwC, UPS, Credit Agricole, Google, Nokia. Podczas zajęć będzie można dowiedzieć się m.in., jak optymalnie zarządzać czasem, pracować w zespole, rozwijać swoją karierę. Nie zabraknie przydatnych informacji z dziedziny negocjacji oraz komunikacji w biznesie, a także szkoleń umiejętności twardych z obsługi podstawowych narzędzi takich jak Excel, Google Analytics czy Power Point.

Głównym celem imprezy jest podkreślenie znaczenia wolontariatu w doświadczeniu zawodowym. Jest to element coraz bardziej ceniony przez pracodawców, który może zwiększyć szanse kandydata na rynku pracy. Stąd pomysł, by kolejny rok z rzędu realizować ideę łączenia poprzez wolontariat pracowniczy specjalistycznej wiedzy przedstawicieli międzynarodowych firm oraz zapału do działania i energii osób zainteresowanych wolontariatem. Efektem tych działań jest 30 bezpłatnych szkoleń prowadzonych przez trenerów-wolontariuszy z firm zaangażowanych w tworzenie biznesu odpowiedzialnego społecznie.

Zapisy prowadzone są przez stronę internetową www.wolontariat.wroclaw.pl

Więcej informacji uzyskać można pod nr tel. 71 71 42 415 oraz mailowo: centrum@wolontariat.wroclaw.pl.Powrót do Aktualności →