Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Mikrogranty młodzieżowe – zakwalifikowani do pierwszego etapu

Opublikowano w 25 października 2019 przez admin

W Naborze 3 otwartym 2019  Konkursu Mikrogranty młodzieżowe w okresie 16 października -23 października 2019 do pierwszego etapu oceny Komisji Oceny Wniosków trafiły 2 pomysły działań nieformalnych grup młodzieżowych na terenie Wrocławia.

Wnioski zostały przekazane do oceny formalnej i merytorycznej Komisji Oceny Wniosków i zostały rekomendowane do dofinansowania.
Sprawdźcie listę rankingową i czekajcie na informację od koordynatorki ścieżki młodzieżowej na temat warunków dofinansowania.

GRATULUJEMY!

Oto projekty REKOMENDOWANE DO DOFINANSOWANIA:

Nr wniosku Nazwa projektu/opis projektu Liczba pkt
56/Mm2019 Every thing is art

ART JTM to młodzieżowa organizacja kreatywnych nastolatków. Tym razem zaproszą młodych wrocławian/ki na zajęcia, podczas których stworzą wspólnymi siłami performance. Chcą pokazać,że sztuka jest wszędzie wokół i i my sami ją tworzymy.

143 pkt
55/Mm2019 Olimpiada sportowa dla dzieci z Przedszkola nr 1 „Planeta Uśmiechu”

 

Uczęszczają do Liceum Ogólnokształcącego nr X we Wrocławiu i chcą zaangażować się w działalność pozaszkolną. Dla dzieci z Przedszkola nr 1 zorganizują i poprowadzą olimpiadę sportową. Przy okazji integracji i aktywizacji ruchowej dzieci, same również zdobędą nowe doświadczenia.

Lista rankingowaPowrót do Aktualności →