Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Młodzi liderzy w Społecznościach Lokalnych

Opublikowano w 17 września 2013 przez admin

W dniach 26 -27 września, już po raz ósmy w Oławie, odbędzie się Międzynarodowa Konferencja „Młodzi liderzy w Społecznościach Lokalnych”. Patronat nad wydarzeniem objęli Senator Jarosław Duda, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej oraz Franciszek Październik, Burmistrz Miasta Oława. Od lat Konferencja kształtuje twórczą przestrzeń spotkań młodych liderów społecznych i osób wspierających ich działania.

Swój udział zapowiedzieli przedstawiciele sektora pozarządowego z Hereford (Wielka Brytania). Do udziału w tej międzynarodowej dyskusji tradycyjnie zaprasza organizator wydarzenia: Instytut Edukacji Społecznej realizujący od 12 lat misję rozwoju społeczeństwa obywatelskiego na terenie Oławy, Wrocławia i województwa dolnośląskiego. Co roku Konferencja zwraca uwagę swoją tematyką na bieżące zagadnienia związane z polityką młodzieżową. Motyw przewodni tegorocznych spotkań – aktywność obywatelska młodzieży, nawiązuje do ogłoszenia przez Komisję Europejską roku 2013 Europejskim Rokiem Obywateli.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w debacie dotyczącej aktywności młodzieży, która odbędzie się w piątek, 27 września o godz. 17.00 w Ośrodku Kultury w Oławie.

Więcej szczegółów na naszej stronie www.ies.org.plPowrót do Aktualności →