Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Motocykliści dla Beaty

Opublikowano w 5 września 2013 przez admin

W maju 2013 doszło w Warszawie do podwójnej tragedii. Młody mężczyzna, który rzucił się z 7 go piętra bloku, spadł wprost na przypadkowo przechodzącą dziewczynę. Samobójca zginął na miejscu, natomiast Beata w ciężkim stanie trafiła do szpitala , niestety ze złamanym kręgosłupem. Beata aktualnie znajduje się w szpitalu, gdzie po operacjach złamań przechodzi ciężką i kosztowną rehabilitację.

Każdy z nas może śledzić i wspierać zmagania Beaty i Jej rodziny. Polubcie stronę Beata Jałocha (https://www.facebook.com/Jalocha.Beata?fref=ts) i dołączcie do kręgu ludzi zaangażowanych w ogólnopolską akcję pomagania Beacie.

Wrocławscy Motocykliści DW MOTO CZWARTKI oraz Stowarzyszenie JCI CSR Wratislavia postanowili również pomóc Beacie i z tej okazji odbędzie się spotkanie w dniu 5 września 2013r. o godz. 18:00 przed Przedwojenną przy ul. Św. Mikołaja 81 we Wrocławiu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich motocyklistów oraz każdego kto chce pomóc Beacie.

POSTAWMY RAZEM BEATĘ NA NOGI !

Beatką opiekuje się Fundacja Forani i na jej konto prosimy wpłacać dobrowolne darowizny (http://fundacjaforani.org/aktualnosci/).Powrót do Aktualności →