Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

NGOsie BĄDŹ Z NAMI NA SLOCIE!

Opublikowano w 14 kwietnia 2016 przez admin

Rusza otwarta rekrutacja organizacji pozarządowych do Strefy Inicjatyw Społecznych Slot Art Festival. W tym roku naszym hasłem jest SPOTKANIE. Zaprezentuj swoje działania publiczności Slot Art Festivalu, poznaj inne organizacje, włącz się!


O Festiwalu:
Slot Art Festival to jeden z największych festiwali kultury alternatywnej w Polsce, to pięć dni wypełnionych dziesiątkami warsztatów, koncertów, imprez, projekcji filmowych i wykładów. To również coś daleko więcej – pięć dni wyjętych spod ogólnych praw wyścigu szczurów, walki i pośpiechu.
Od ponad 10-ciu lat kolorowa festiwalowa wioska rozkwita w niezwykłym miejscu – w murach barokowego, pocysterskiego zespołu klasztornego w Lubiążu na Dolnym Śląsku. Rozłożyste drzewa, chłodne, porośnięte bluszczem mury, tajemnicze zaułki i sklepienia katedry nadają ponadczasowy wymiar jak najbardziej współczesnej sztuce.
Slot Art Festival to pieć dni rozrywki na wysokim poziomie, a także brama do nowych możliwości, przyjaźni i kontaktów. Festiwal, po którym zostaną Ci nie tylko wspomnienia, ale także marzenia i świeża energia do działania.

O Strefie Inicjatyw Społecznych:
W ramach Festiwalu od wielu lat działa Strefa Inicjatyw Społecznych (SIS), która bywa nazywa też Strefą NGO czy Strefą Organizacji Pozarządowych. SIS to miejsce spotkania Was, przedstawicieli różnych organizacji non-profit, w którym możecie:
poznać inne organizacje,
wymienić się wiedzą i doświadczeniami,
przekazać ważną ideę, która przyświeca Waszej działalności,
zaprezentować swoją organizację kilku tysiącom Slotowiczów.
Masz to coś to hasło, które w tym roku towarzyszy działaniom w Strefie Inicjatyw Społecznych. W tren sposób, chcemy podkreślić, że każdy z nas jako człowiek, jak i organizacja, ma coś do dania. Chcemy dzielić się, wymieniać i czerpać od siebie na wzajem.
Najbliższa edycja festiwalu odbędzie się w dniach od 5 do 9 lipca 2016 roku. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w Strefie Inicjatyw Społecznych wszystkie organizacje pozarządowe, które mają coś ważnego i ciekawego do przekazania Slotowiczom.
Zgłoś swoją organizację już dziś poprzez wypełnienie ankiety (link tutaj). Odpowiemy jak najszybciej i prześlemy Ci tegoroczne zasady uczestnictwa w festiwalu. Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia 2016r.
W razie wszelkich pytań i wątpliwości prosimy o kontakt
mailto:ngo@slot.art.plPowrót do Aktualności →